Amblem geri görüş kamerası

Merhabalar, bende Zülal gibi orijinal kamera aldım ve bağlantılarını yaptım. Yalnız bir sorunum var. Aracı kodlayım cihazı resetledikten sonra geri görüş kamerası açılıyor ve görüntü 13 saniye kadar geliyor ancak geri vitesten çıkarmadığım halde görüntü kayboluyor. Tekrar geri vitese almam durumunda ise mekanizma açılıyor fakat görüntü gelmiyor. (Direk sigortadan da enerji aldım ama maalesef)

Sizce nerede eksik veya hata yapıyorum.?

@yavuzbattal yavuz hocam onun size gönderilen kablolarında bağlantı hatası olabilir.Sanki devre 13 sn sonra elketrik kesiyor.geri vitesle enerji kablosu ters bağlanmış olabilir. 

Zülal hocam eğer yanlış olsaydı, kamera mekanizması çalışmaması gerekmez miydi? Enerjiyi direk sigorta kutusundan aldım, yine olmadı. Sorun ilginç, mekanizma açıyor, kamera bir süre sonra kapanıyor ve reset atmadan bir daha göstermiyor. Her seferinde mekanizma kusursuz çalışıyor.... İlginç.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yavuzbattal aynı satıcıdan aynı ürünü almamıza rağmen gerçekten sizin durum şanssızlık.Umarım en kısa zamanda sorun çözülür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba, golf 2014 highline aracıma amblem kamera takmak istiyorum ama medya ekranında video girişi var mı emin değilim. Bilgisi olan var mı? enderelektronik in sitesinde kamera linkinde bazı parça numaraları var ancak benim ekranın kodu orada yok. Benim ekranın sistem bilgilerinde  cihaz parça numarası olarak 5G0035819A yazıyor. 

Sizin araçlar kaç model?

https://www.enderelektronik.com.tr/geri-gorus-kamerasi.html

@Erkin Yücel cihazınız kamera desteklemez yoksa kamera soketi kolay bulunan bir ürünüdür.Desteklemesi için 5Q0035824,5Q0035840,3Q0035824,3Q0035840,5Q0035869 kodlu ünitelerden birinin olması gerek 

@zulalyol teşekkürler bilgi için. Ekranı değiştirmeden, sadece torpido içindeki cihazı değiştirmek bu işi çözer mi? Çıkma yada 2. el bulabilir miyim?

Emin olmamakla birlikte denemek lazım şahşi düşüncem olabilir.takılabilen ekran arka detayı aşağdaki gibidir.karşılaştırabilirabilirsiniz.

B576BE15-C7F8-4DF8-9749-03F4B342C24A.jpeg

2-3 gün önce apo usta da geri görüş taktırdım. Açılma süresi, hızı, görüntü kalitesi vs çok memnunum. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Cihaz desteklemiyorsa ünitenin değişmesinin çözüm olacağını düşünmüyorum. 2018 Golf 7.5 Comfortline aracımdaki orjinal teyp desteklemediği için@coskun023 hocamdan car playli teyp alıp geri görüş kamerasını ondan sonra montaj yaptırdım.

Apo usta dediğiniz yer nerde ? İnstagram Hesabı falan varmı ? 

Merhaba! Arkadaşlar ben golf 7.5 için logolu kamera getirttim AliExpress den montajını yaptım. Monta ettiğim kameralı logo biraz küçük kaldı bu normalmidir yoksa bana yanlış boyuttamı gönderdiler. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Merhaba! Arkadaşlar ben golf 7.5 için logolu kamera getirttim AliExpress den montajını yaptım. Monta ettiğim kameralı logo biraz küçük kaldı bu normalmidir yoksa bana yanlış boyuttamı gönderdiler. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

@metinkar iceriden vida delikleri tam ama dışarıdan eski kamerasız logoya göre küçük. 

Geri
Üst Alt