Sıfır Golf Fiyatları

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Arkadaşlar sıfır  golf 1.0 1.4 tsi dsg highline cam tavan için fiyat alan var mı ?

@enemyhunter07 Neyi guncellerse guncellesinler fark etmiyor, geçen bir arkadaşın arabasını bakıma götürdük Rize voskar servise araç bakımdayken st ile biraz muhabbet ettik yaklaşık 10-15 gündür 2018 model araçların bittigini ve 2019 model araç için bırakın bayiye geleni telefonla bile arayan olmadığını belirtti, yaklaşık 3 saat serviste kaldı araç, ben ve arkadaşım haricinde bayiide kimse yoktu.

2 hafta önce bir arkadaşım ankara borusan'dan 190 bin TL'ye bmw 1.16 dizel otomatik aldı, bu rakamlara çıkabilecekler bi düşünsün derim. 

2019 model  1.18 en boş bmw 188 liste fiyatı var.. 150-160 lara fiyat verirler belki.  1.5 motor 136 bg.. tabi en boş bmw nasıl olur bilemem.. :)

bu arada yeni kasa 1 serisi önden çekişli olacaktı . ne zaman revizyon acaba.. 

@gokayozyer En boş Bmw 1 serisinden Allah korusun hocam :)  Zaten Bmw 3'ten başlar sözü geçerli, bir de gidip en boş bmw 1 serisi almak pişmanlık üstüne pişmanlık yaşatır... Yeni 1 serisi halen test aşamasında takip ettiğim kadarıyla. Çok güzel olacağa benziyor önden çekiş olması dışında...

Edit//

Benim boş olarak kastettiğim geçen sene satılan 2018 model Pure paket idi, şuan fiyatlar da arttığından dolayı 2019 modellerde çeşitliliği azaltmışlar. Şuan en boş paket Premium line olarak geçiyor, özellikleri nedir bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
listede premium line 228.000 lira . 188 olanın karşısında paket olarak bişey yazmıyor. o kadar boş yani :).. 

ötv dilimi %35 olarak görünüyor diğerlerinden farklı olarak.. 

@gokayozyer Highline golf 238 premium bmw 1 228 fiyatlar ne kadar ucuz hemen birkaç tane almak lazım stoklar bitmeden.

valla çok şanlşlıymışız, 2016 ocakta 72 ye almıştım. 1.4 tsı mnuel hgline golfu.. ondan sonra tutamadılar zaten fiyatları.. :)

daha da almazdım zaten.. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2017 de 100 bine dizel manuel highline golf almistik , o zamanlar bayiileri gezerken hem kalite hem fiyat olarak en makul ve kaliteli arac golf idi , adamlar 85 e egea , 93 e toyota corolla falan veriyordu golf aradaki fiyat farkina fazlasiyla degerdi , simdi golf dizel highline 250 bin olmus , alacak olsam 20 daha koyar progressive paket a180 dizel otomatik alirim , ayni benim aldigim donemdeki egea vs golf durumu gibi.

Arkadaşlar passat için fiyat alan var mı ? 1.6 tdi dsg highline cam tavan 

%60 ötv öderim seve seve diyorsanız alayım size bir Passat fiyatı .. bayinin karşındaki benzinlikte arabayı yıkıyorum..

%35 ötv ye tav olup golfe tamah ediniz.

Devlet baba  fazla vergi ödeyene ilerde devlet töreni düzenleyip defnetmiyor bandoyla

Geri
Üst Alt