Golf7 comfortline Yağmur sensörü var far sensörü yok

thelakayit

Üye
İsim
Erhan
Merhaba değerli golftutkusu üstadları bir sorunum aslında bir sorum var .Aracım 2013 golf7 aracımda yağmur sensörü var fakat far sensörü yok auto konumu far düğmemde bulunmuyor .Cam da tek gözlü bir sensör var dikiz aynasının olduğu yerde normalde çok kişi varsa ikisi vardır yoksa yoktur dedi ama acaba sadece far düğmemi  değiştirsem ve kodlama yaptırsam far sensörü kullanabilirmyim? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak isterim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

@thelakayit Hocam selamlar. Sorununuz çözüldü mü? aynı sensör bende de var ancak kolu üst kademeye aldığımda sürekli çalışıyor? sizdeki durum nedir?

Upvote 0
TRY 163.69  16% İndirim | Otomatik Far Anahtarı Sis Başkanı Işık Lambası Düğmesi Kontrol Anahtarı Sensörü Modülü Golf MK7 2013 2014 2015 2016 2017
https://s.click.aliexpress.com/e/K68nYq4

şu tip sensörden kullanıp verim alan var mı? 7.5 comfortline için düşünüyorum, kablolama, yazılım işlerinden epey pratik bir çözüm.

Upvote 0
MErhaba, aynı konuda benim de bir sorum olacak, yetkili serviste sonradan far ve yağmur sensörü takılıyor mu? 2016 model tdı comfortline aracım

Upvote 0
@conqueror05 yetkili servislerde sonradan far yağmur sensörü takılmıyor ama isterseniz dışarıda orjinal ürünlerle takan cok yer var bu konuda size ali delen dir necati kaygusuz dur by_akıllı dır konyavagcom dur vagcomstore dir marmaravagcom dur bunları önerebilirm instagramdan yazın hepsi güvenilir ve en iyi ustalar ve parçacılardır

Upvote 0
2017 Golf 7.5 Comfortline'ye, Mart 2018'de Antalya Vagcom'da yağmur ve far sensörü (500 TL) taktırmıştım. Kodlama da yaptılar, o günden beridir sorunsuz kullanıyorum.

Upvote 0
2017 Golf 7.5 Comfortline'ye, Mart 2018'de Antalya Vagcom'da yağmur ve far sensörü (500 TL) taktırmıştım. Kodlama da yaptılar, o günden beridir sorunsuz kullanıyorum.
Tskr ederim..ben far ve yağmur sensörünü kendim alıp taktım da kodlama ile ilgili yardımcı olan varmı acaba

Upvote 0
Bende yağmur ve far sensörü satın aldım. Montajınıda kendim yapacağım fakat kodlama ile ilgili gerekli malzemem yok. Acaba uzaktan kodlama yapılabilir mi?

Upvote 0
Bende yağmur ve far sensörü satın aldım. Montajınıda kendim yapacağım fakat kodlama ile ilgili gerekli malzemem yok. Acaba uzaktan kodlama yapılabilir mi?
Vag com kablo ve yazılımı yüklü bir notebook olması lazım. Ancak öyle uzaktan kodlama yapılır

Upvote 0
kodlamayı bilen varmıdır acaba, denedim yapamadım, normal kodlama gibi cent. elecric te long codding den olmuyor,not supported yazıyor, sanırım makyajlılarda farklı imiş,

Upvote 0
Ne kadar tutuyor şuan golf 7ye otomatik yağmur ve far sensörü taktırmak?

Upvote 0

Geri
Üst Alt