TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

@bkaank Peki şu yönetme baktınız mı? belki bakmışsınızdır. 

Ama şuana kadar baktığım tüm Huawei Modellerinde ekran problemi aynı sanırım. 

@Recep Gül evet izledim bu videoyu. Bu appleride kullanıyorum ama videodaki gibi ekran açık 😀 yabancı forumlara bakıyorum belki birşeyler çıkar diye.

@bkaank Umarım bulursunuz ya,bayağı youtubede yabancı forumlarda gezdim ama hepsinde aynı. Ben böyle konularda biraz takıntılıyımdır. Bulana kadar uğraşırım =) Ama bu sefer pes ettim galiba :D  herkes sizin gibi alternatif yollara başvurumuş bu yüzden. Huawei'nin bu konuda güncelleme sağlaması gerek sanırım.

@Recep Gül  hocam eski 5s evde duruyordu jailbreak yapıp araç telefonu gibi kullanmak en mantıklısı şu an ama araştırmaya devam 😀 katkılarınız için teşekkür ederim.

Ender Bey elinize emeğinize sağlık, aracı geçtiğimiz hafta teslim aldim ve ilk denediğim bu oldu, sorunsuz calistirabildim cok teşekkür ederim. Büyük iş başarmışsınız..

Ender Bey elinize emeğinize sağlık, aracı geçtiğimiz hafta teslim aldim ve ilk denediğim bu oldu, sorunsuz calistirabildim cok teşekkür ederim. Büyük iş başarmışsınız..
güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle hocam. 

iyi forumlar dilerim :)   (y)

Hocam bende huawei p 20 pro var. Netteki tüm uygulamaları denedim ama çalıştıramadım. Sanırım iPhone alcam sonunda... 

IMG_20200113_222751.jpg

IMG_20200113_184524.jpg

IMG_20200113_184527.jpg

IMG_20200113_184611.jpg

Hocam Huaweilerde genel bi sorundu sanırım. Bi arkadaş daha aynı şekilde yapamamıştı. Çeşitli uygulamalar var fakat pek randuman vermiyor. İPhone yada Android işinizi görür.
Aynen hocam ne yaptıysam halledemedim. 2. El Sony Xperia alcam gibi gözüküyor. 

Ender hoca merhaba, çalışmalarınız için teşekkürler. android tüm uygulamalar derken gsı iptv çalışırmı?

Ender hoca merhaba, çalışmalarınız için teşekkürler. android tüm uygulamalar derken gsı iptv çalışırmı?
Ben cihazımda yüklü aplikasyonları çalıştırabiliyorum. Android uyumlu panaroma uygulamasından film ve maçlarımı izleyebiliyorum. Ama GSI iptv olmadığından denemedim bende :)  

Geri
Üst Alt