TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

@Recep GülwifiGül wifi bağlantısı diyorlar hocam tabi okuduğuma göre cihaz sonra telefon desteklemesi gerekmiş 

@niccoli_42 hocam bir hesap daha açın markete gidip yeni açtığınız hesabı seçin sonra indirin hesabınızın abd olmasına dikkat edin sonra oluyor 

• Beğen
Tepkiler: Ysn
@Beşiktaş1903 Hocam bu sadece youtube için sanırım,telefon ekranı yansıtmıyor.  Eğer sırf youtube izlemek istiyorsanız işinize yarar. 

@Ender öncelikle emeğinize sağlık.sorum.android telfonumuzda mirrorlink özelliği olmadanda çalışırmı.yani bütün androidlerde bu uygulama üzerinden çalışırmı

[mention=7013]niccoli_42[/mention] hocam bir hesap daha açın markete gidip yeni açtığınız hesabı seçin sonra indirin hesabınızın abd olmasına dikkat edin sonra oluyor 

Hocam kullandığım hesap amerika birleşik devletleriydi zaten, bunun dışında bir tavsiyeniz olur mu acaba...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=208]Ender[/mention] öncelikle emeğinize sağlık.sorum.android telfonumuzda mirrorlink özelliği olmadanda çalışırmı.yani bütün androidlerde bu uygulama üzerinden çalışırmı

MIRROLINK özelliği olması gerekiyor hocam .iyi forumlar

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender hocam geneli cline araçlar bu üniteyi kullanan az bence. Yoksa paha biçilemez bir özellik 

@Ender hocam geneli cline araçlar bu üniteyi kullanan az bence. Yoksa paha biçilemez bir özellik 
Değerli Hocam Önemli Olan Cihaz ve mirrolink açılmış olması yeterli.

Biz üzerimize düşeni yaptık paylaştık ve kullanmak isteyen dostların beğenisine sunduk. Herkese Keyifli Forumlar.

@Ender benim için çok güzel bir özellik discover pro olmasına rağmen tek kızdığım bende stabil çalışmaması bakalım uğraşıyorum bende. Dediğim gibi araçta yapılan gizli özellik filan hikaye en güzel olanı sizin paylaşımınız bence 

@Ender benim için çok güzel bir özellik discover pro olmasına rağmen tek kızdığım bende stabil çalışmaması bakalım uğraşıyorum bende. Dediğim gibi araçta yapılan gizli özellik filan hikaye en güzel olanı sizin paylaşımınız bence 
Çok Teşekkür ederim Değerli Hocam, Sağolun.

@Beşiktaş1903 Hocam zaten bu sistem stabil değil, yani sadece sende olan bi durum değil, telefonu araç ekranına yansıtırken her seferinde bir kaç defa uğraşmak gerekiyor. Öyle hemen açılmıyor. Bilginize. 

@Recep Gül bendeki sıkıntı LG mirrorlink telefonumda hiç çalışmıyor ve program sadece mirrorlink olan cihazlarda çalışır diyor fakat telefonumda mirrorlink var ve ekrana LG mirrorlink uygulaması çıkıyor 10 denemeden 2 sinde çalıştı ama nasıl neden oluyor çözemedim hala bana kısa yol lazım açıkçası 

@Beşiktaş1903 Hocam zaten bu sistem stabil değil, yani sadece sende olan bi durum değil, telefonu araç ekranına yansıtırken her seferinde bir kaç defa uğraşmak gerekiyor. Öyle hemen açılmıyor. Bilginize. 
@Recep Gül Değerli Hocam;

bikaç defa yaptıktan sonra sistem kendisini daha hızlı devreye alabiliyor zamanla. Ben artık 5-10 saniyede açıyorum . Sanırım media ünitesi ve Telefon artık alıştı birbirilerine :)  

@Recep Gül bendeki sıkıntı LG mirrorlink telefonumda hiç çalışmıyor ve program sadece mirrorlink olan cihazlarda çalışır diyor fakat telefonumda mirrorlink var ve ekrana LG mirrorlink uygulaması çıkıyor 10 denemeden 2 sinde çalıştı ama nasıl neden oluyor çözemedim hala bana kısa yol lazım açıkçası 
Videosunu izlediniz mi hocam bağlantı videosu çekmiştim. Ekran da belirtilen kısımda ki gibi mi bir uyarı veriyor mu acaba. Eğer evet ise Sorun değil o kısım . zaten videomda da onu söylüyorum tekrar bakmanızda fayda var hocam.  

Geri
Üst Alt