TAM MİRROLİNK VW GOLF MEDİA ( ANDROİD UYUMLU)

Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık, birde elma kullanıcılarına böyle bir uygulama olsa ne güzel olur.
Hocam keşke olsa hani sırf siz elma kullanıyorsunuz size yok gibi algılanmasın bu durum. Fakat iphone'larda cidden çok kısıtlama var. Kullanıcı tarafı için. Çözümü yokmu var tabii ki ! Ama bu hem sizin için riskli hemde eğer telefonunuz garantideyse garantinin bitmesi demektir. E bir iphone'da o kadar ucuz bi cihaz değil. Bunun yanı sıra  garantiyi güvenliği geçtim, İphone'da telefonu root yaparken yazılımın çökmesi gibi bir durumda karşınıza çıkıyor. Yani siz root atarken yanlış bir hamleniz telefonun brick olmasına ve tamamen kullanım dışı kalmasına sebebiyet verebilirsiniz. Tabii servise götürüp telefonun yarı fiyatına  yazılım attırararak belki daha fazla telefonu tekrar kullanabilirisiz...
O yüzden ELMA kibrit kutusu ise ANDROID içindeki kibritlerdir =) yaşasın android. :D

Ender hocam çalışmanız için öncelikle ellerinize sağlık, inşallah ilk fırsatta deneme yapıcam, ancak telefonum nokia 6, inşallah bu telefonla yönergeleri takip edip mirror linkimizi aktif hale getirirz.

Denemeden sonra buraya yazıcam inşallah...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nokia 6'nın işletim sistemi Android Nougat'tı sanırım. 

Eline sağlık hocam güzel anlatmışsın. Senin bulduğun yöntemle diğer benim bulduğum yöntem hemen hemen aynı sayılır. Videoyu henüz izlemedim. 
Yalnız şu simple control programı hakkında bi sorum olacak ! 
Bende ana ekran tuşu işlemiyor... ama diğer 2 tuş görevini yapıyor. Sendede aynımı acaba? yani araç ekranına yansıttktan sonra ana menü tuşuna bastığımda görev atamama rağmen işlemiyor bi türlü çözemedim.
Teşekkürler Hocam.

Simple control uygulaması başka bir program ile çakışıyor olabilir, yada sürüm farkı olmuş olabilir. Telefon sürümüde önemli elbette. Arkaplanda çakışan bişey olmaması gerekir.  Bunlar ilk aklıma gelenler. en kötü ihtimalle programı kaldırıp yeniden yüklemenizde fayda var. iyi forumlar dilerim.

@bunyamin81 nacizane benim var satın comfortline araclarınzı highline alın :D

Teşekkür ederim Hocam Sagolun.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denemek te fayda var Hocam. Sonuçta kaybedecek bir durum yok ortada.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@niccoli_42 Oluyor tabii ki, Android kitkat (4.0)sürümünden sonraki bütün Android sistemlerde oluyor. Ben sadece nokianin işletim sistem Android Mi diye doğrulamak istedim. Siz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiç bir problem çıkmayacaktır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=7013]niccoli_42[/mention] Oluyor tabii ki, Android kitkat (4.0)sürümünden sonraki bütün Android sistemlerde oluyor. Ben sadece nokianin işletim sistem Android Mi diye doğrulamak istedim. Siz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiç bir problem çıkmayacaktır. 
Recep hocam bilgilendirme için çok sağolun, kısmetse bugün deniicem, sonucu yazarım buraya inşallah....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ender hocam emeğinize sağlık, her ne kadar kullanamayacak olsam da :)  çok sağolun

@niccoli_42 Rica ederim her zaman, elimizden geldiğince birbirimize yardımcı oluruz. Denedikten sonra paylaşırsan seviniriz. Resimli veya videolu şekilde. 

@Ender haklısınız hocam, arabalar değişir lakin bilgiler kalıcıdır :)  

Geri
Üst Alt