Jump to content
EMR-Garage

Ankara LLumar cam filmi kampanyası - Emr Garage

Recommended Posts

İyi günler, arka cam karartılmış golf için, ön arka at 05 cam filmş yapılsa ön arka ton farkı olur mu ?

En koyusundan cam filmş yaptırmak istiyorum ön arka ton farkı olmaması için önerdiğiniz model nedir ? 

Ön cam için at atc atr serisi fiyatlarını alabilir miyim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, arkaları %35 yaparız, önleri %15 yaparız en koyu film olarak. Ton farkı çok az olur. 5 cam için ATC serisi 400 TL, ATR 500 TL'dir. Ön 2 cama ATC 160 TL, ATR 200 TL'dir. Ön cam arka ile aynı olsun derseniz Global marka VW yeşili film mevcut. 150 TL'dir.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba, arkaları %35 yaparız, önleri %15 yaparız en koyu film olarak. Ton farkı çok az olur. 5 cam için ATC serisi 400 TL, ATR 500 TL'dir. Ön 2 cama ATC 160 TL, ATR 200 TL'dir. Ön cam arka ile aynı olsun derseniz Global marka VW yeşili film mevcut. 150 TL'dir.

Llumar haricinde orijinal 3M marka cam filmi mevcut mu, varsa hangi serisi mevcut ve 5 cam için fiyatınız nedir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, EMR-Garage yazdı:

Hocam sileceklerin olduğu ön cam için fiyat alabilir miyim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender Evet tek ön cam fiyatı maalesef :'( 

AIR80 ile ilgili bir detayda vereyim. Ben bu filmi tavsiye etmiyorum. Nedenine gelirsek film uygulandığında görsel olarak film olduğunu anlamanız zor oluyor. İçeriden UV filtresi sayesinde gündüz sürüşlerin iyi oluyor ve ısıl koruması iyi seviyede. 

Isı performansı

Neden tavsiye etmiyorum?

Öncelikle film pahalı, 3'te 1 fiyatına ATC50 tavsiye ediyorum. Isı koruması daha iyi. Görsel olarak renkli cam gibi hoş görünüyor. Gece bile rahatsız edici görüş kaybı yok. Gündüz güneşin rahatsız edici parlaklığını AIR80'e göre daha iyi kırıyor. Bunlar benim kendi aracımda tecrübe ettiklerim. 

Ender ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 dakika önce, EMR-Garage yazdı:
[mention=208]Ender[/mention] Evet tek ön cam fiyatı maalesef default_s11.gif 

AIR80 ile ilgili bir detayda vereyim. Ben bu filmi tavsiye etmiyorum. Nedenine gelirsek film uygulandığında görsel olarak film olduğunu anlamanız zor oluyor. İçeriden UV filtresi sayesinde gündüz sürüşlerin iyi oluyor ve ısıl koruması iyi seviyede. 

Isı performansı

Neden tavsiye etmiyorum?

Öncelikle film pahalı, 3'te 1 fiyatına ATC50 tavsiye ediyorum. Isı koruması daha iyi. Görsel olarak renkli cam gibi hoş görünüyor. Gece bile rahatsız edici görüş kaybı yok. Gündüz güneşin rahatsız edici parlaklığını AIR80'e göre daha iyi kırıyor. Bunlar benim kendi aracımda tecrübe ettiklerim. 

Bilgilendirme için Teşekkürler Hocam.Birkez daha anlasiliyor ki amaciniz sadece para kazanmak olmasigi gibi müşterilerinize doğru seçim yaptırmak ve En uygun ürünü pazarlamak. Hayırlı işler diliyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@EMR-Garage hocam iyi günler, benim de bir sorum olacak. Malum yaz geliyor, arabanın içi hamama dönüyor :) aracım 2015 highline, arka camların birebir rengini önlerde de yakalamak mümkün mü ? Bir de sileceklerin bulunduğu esas ön cam için, trafik kuralları yönünden bizi herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya bırakmayacak, aynı zamanda da ısı ve ışın koruması yapabilecek bir öneriniz var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@alicankaradag Merhaba, arka camlarla aynı renk tonu ve koyulukta Global marka VW yeşili film mevcut. VW modelleri için en çok tercih edilen filmimiz. Cezai işleme maruz kalmamak için sıfır risk istiyorsanız LLumar AIR80 tavsiye ederim. Yukarıdaki videodaki gibi ısıyı ciddi miktarda keserken film olup olmadığı belli olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu gün EMR Garage a giderek cam filmi yaptirdim, global 150 TL diye anlasmistik ancak 3M daha kaliteli geldiginden 3M e karar verdik 200 TL ye , ton olarak gayet memnun kaldim arka camlar ile birebir gibi, isçilikte memnun kaldim inşallah problemsiz kullanırım :)

AhmetCakmak ve EMR-Garage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 aracımdada air80 kullanıyorum. Parasına değer mi tartışılır. Fakat iş gördüğü aşikar. Bir aracımız siyah haliyle güneşi çok fazla çekiyor . Yazın direksiyona dokunamıyorduk cam filminden sonra ısıyı baya kesti . Air80 yaptıranlar genelde şunu düşünüyor yaptırdım aracım buz gibi olucak öyle birşey olmuyor maalesef . 

EMR-Garage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mbonat Aracın güneş altında ısınmasını geciktiriyor. Asıl fark yazın klimalı kullanımda. Uzun yolda UV filtresi sayesinde çocuklarınız ve siz zararlı ışınlardan korunuyorsunuz. Araç koltuk döşemesi göğüs plastiği gibi güneş gören tüm aksam çok daha az zarar görüyor. Daha az güneş ısısı aldığınız için klima soğutma performansı artıyor, yakıt tüketimi azalıyor. Cam filminin birçok faydası var.

Sadece kaliteli film tercih edin. Piyasada düşük fiyatlı Amerikan diye geçen filmlerin çoğu naylon üzeri boya. Tineri değdirdiğimiz zaman direkt boyasını atıyor. Bu boya güneşte ısınınca tüm kanserojen maddeyi aracın içinde soluyorsunuz. Ucuz film yerine hiç yaptırmayın çok daha sağlıklı.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.