Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

Eylül ayı için müsait olabileceğim,

ön iki cam için vw yeşili fiyatı alabilirmiyim filmin markasınıda yazarsanız,

ayrıca ön cam için açık ve yüksek uv filtreli bir film düşünüyorum onun içinde fiyat alabilirmiyim.

@Ahmet_26 Merhaba, VW yeşili 2 cam fiyatı 150 TL'dir. Ön cama %95 ısı korumasına sahip ceramic pro film tavsiye ederiz. Fiyatı 300 TL'dir.

@EMR-Garage ön iki cam için yakın zamanda ziyaret edeceğim, filmin kalitesi konusunda farklılık gösteren bi filminiz varmı markası nedir

@EMR-Garage ön iki cam için yakın zamanda ziyaret edeceğim, filmin kalitesi konusunda farklılık gösteren bi filminiz varmı markası nedir
VW yeşili için alternatif yok kaliteli bir film zaten. Ön cam için AIR80 600 TL. Ceramic pro serisinin ısı koruması ve kalitesi çok iyi. Geldiğinizde tüm modelleri inceleyip karar verebilirsiniz.

VW yeşili için alternatif yok kaliteli bir film zaten. Ön cam için AIR80 600 TL. Ceramic pro serisinin ısı koruması ve kalitesi çok iyi. Geldiğinizde tüm modelleri inceleyip karar verebilirsiniz.
Hocam bugün bir yerde ön cama oracal nt35 film çektirdim, içerden bakınca dışarısı mat ve puslu görünüyor sizce neden böyle, kullandığı su mu kirliydi acaba, birde farlara yine oracal şeffaf folyo çektirdim onunda üzerinde çizikler yaparak çekmiş. Yorumunuz nedir?

Hocam bugün bir yerde ön cama oracal nt35 film çektirdim, içerden bakınca dışarısı mat ve puslu görünüyor sizce neden böyle, kullandığı su mu kirliydi acaba, birde farlara yine oracal şeffaf folyo çektirdim onunda üzerinde çizikler yaparak çekmiş. Yorumunuz nedir?
Su kalmaz birkaç güne gider, elindeki film çizik olabilir, uygulama sırasında elindeki aletle çizmiş olabilir. Folyo çizilmişse elindeki ragle ile fazla bastırıp filmi filmi çizmiş olabilir.

@EMR-Garage hocam fotoda ön cam ile yan cam arasındaki fark net görünüyor, iki camda filmli, yan camda canlı bir görüntü ön camda puslu bir görüntü var. Filmin özelliğinden olabilir mi?

A9291AD1-AF9D-4781-BF31-7704C6501CE0.jpeg

Merhaba, cam filmi yaptırmayı çok istiyorum ancak kanunen yeri nedir bilmiyorum. İnternette sorun çıkmıyor diyende var sorun ediyorlar diyende var.  Ben açıkcası kanun ile karşı karşıya gelmek istemiyorum. Yasal zorunluluk ve sınırlar içerisinde yaptırmak istiyorum. Bir ölçü veya sertifika var mıdır bu konu ile ilgili? Problem yaşayan müşteriniz oldu mu? Böyle bir geri dönüş aldınız mı? Teşekkürler şimdiden.

Aracıma film yaptırmak istiyorum (çok koyu olmayan). Ancak bir sorum var.  Arka cama yapılan film arka camdaki kamerayı ne kadar etkiler. Bu konuda herhangi bir geri dönüş aldınız mı? 

@Murat006 Merhaba, cam filmi tonu ne olursa olsun TUV muayenesinden hafif kusur olarak geçiyor. Film standartı ile ilgili herhangi bir yasal düzenleme yok. 2 yıldır filmle ilgili trafik ekiplerinden ceza işlemi yapılmıyor. Cumhurbaşkanımızın müdahalesi ile cam filmi serbest bırakılmıştı.

@tgun89 Merhaba, arka camda kamerayı siz taktınız sanırım. Gündüz yansımaları engelleyeceği için kamera çekim kalitesi artar, gece ışığı düşürdüğü için biraz daha kalite düşer.

3m bs serisi orijinal malzeme mi? 3m in kendi kataloğunda göremedim de?

@EMR-Garage 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt