Gemi yola çıkmış. Thalassa Perşembe ya da Cuma Limanda

Hadi gözünüz aydın , umarım yetişir gümrük işlemleri

Limana persembe gelse bile bayram oncesi alamayacaz heralde demi?Benimki de ayni gemide.

Mehmetalper24 dedi:
Limana persembe gelse bile bayram oncesi alamayacaz heralde demi?Benimki de ayni gemide.
Bayram öncesi imkansız. Tek tesellimiz faturasının kesilmesi olur.

Fatura kesilsin o bile yeter bence , bayramın uzama işini açıklamadılar hala . Bir umut uzamasa ne kadar sevincem :)

delfino dedi:
Fatura kesilsin o bile yeter bence , bayramın uzama işini açıklamadılar hala . Bir umut uzamasa ne kadar sevincem :)
Sizin arac ne durumda su an teslim aldiniz mi?

Dün yanaştı gemi , bugün st ile görüştüm . Bayram uzarsa yetişmeyecek dedi teslimat .en kötü cumaya kadar fiyatı sabitleyelim dedim . Sorun olmaz dedi .

Bayramdan sonrasına alıştırdım kendimi , bir umut bayram tatili uzamazsa haftaya alırım .

delfino dedi:
Dün yanaştı gemi , bugün st ile görüştüm . Bayram uzarsa yetişmeyecek dedi teslimat .en kötü cumaya kadar fiyatı sabitleyelim dedim . Sorun olmaz dedi .

Bayramdan sonrasına alıştırdım kendimi , bir umut bayram tatili uzamazsa haftaya alırım .
Haber var mı araçtan?

Hocam bayram sormasına kaldı araç . Gümrük işlerinin hallolup fiyatı sabitlesem diye bakıyorum artık.

Benim araçta bu gemideydi herhalde s/t araç istanbu la indi gümrükte diye aradı bugün vekalet ve ödemeyi yaptım.

Tırefik şubede pazartesi günü nöbetçi işlem yaparsa salı günü teslimederiz dedi. Olmazsa bayram sonu hadi bakalım:)

izzetguntalaz dedi:
Benim araçta bu gemideydi herhalde s/t araç istanbu la indi gümrükte diye aradı bugün vekalet ve ödemeyi yaptım.

Tırefik şubede pazartesi günü nöbetçi işlem yaparsa salı günü teslimederiz dedi. Olmazsa bayram sonu hadi bakalım:)
Baya hızlılarmış çok ilginç. Önceki gemide gelmiş olmasın? Beni aramadılar çünkü.

Bana takip zımbırtısından vermediler çünkü daha önce verilmiş bir sıparişi değiştirip bana verdiler.

Aslında beni çarşamba günü aramışlar ama ulaşamamışlar. Ben s/t nin yalancısıyım.

Bir iki gün önce başka bir gemi geldiyse onda olabilir ben tahmin ettim sadece.

Sizinki baska gemi buyuk ihtimalle bizim gemi efesanin yakininda sabit duruyor suan yarin yanasacak heralde

Mehmetalper24 dedi:
Sizinki baska gemi buyuk ihtimalle bizim gemi efesanin yakininda sabit duruyor suan yarin yanasacak heralde
ST aradı beni. Para istiyor şu an. Yüzde 4 indirim yaptı hiç zorlamadım artık.

Geri
Üst Alt