Tanıdık VW Satış Elemanı Var Mı?

Burak_53

Üye
İsim
Burak
Arkadaşlar selamlar,

1-2 haftadır aramadığım bayi kalmadı. Doğuş merkez ile bile kaç kere görüştüm bilmiyorum.

ÖTV muafiyetli bir araç alacağım ve kafamda olan araç Arteon modeli ve yasal olarak sınır 247.400TL olmalı ki ÖTV muaf olabilsin. Bazı bayiler bu rakama yaklaşamazken bazıları 1000TL lik farka kadar iniyor ama bir türlü benim sınır olan bedel olamadı.

Bu siteye mutlaka üye olmuş olan satış yetkilisi vardır yada buradaki kişilerin tanıdıkları vardır diye düşünüyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur. Türkiye'nin her yerinden olabilir araç sorun değil.

Arteon olmazsa Tiguanda düşünmeye başlayacağım.

Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar,

1-2 haftadır aramadığım bayi kalmadı. Doğuş merkez ile bile kaç kere görüştüm bilmiyorum.

ÖTV muafiyetli bir araç alacağım ve kafamda olan araç Arteon modeli ve yasal olarak sınır 247.400TL olmalı ki ÖTV muaf olabilsin. Bazı bayiler bu rakama yaklaşamazken bazıları 1000TL lik farka kadar iniyor ama bir türlü benim sınır olan bedel olamadı.

Bu siteye mutlaka üye olmuş olan satış yetkilisi vardır yada buradaki kişilerin tanıdıkları vardır diye düşünüyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur. Türkiye'nin her yerinden olabilir araç sorun değil.

Arteon olmazsa Tiguanda düşünmeye başlayacağım.

Şimdiden teşekkürler.
Ankara Çankaya Doğuş Oto : 0 312 583 83 37 Burç bey, sizin dediğiniz fiyata nasıl inebildiler bilemem ama ben yine de numara vereyim dedim.

154.687TL sınır zaten bu paraya geliyor Arteon.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 evet satış fiyatı 247.400TL olmalı işte bunun üstünden yüzde60 ötv kalkınca 154.687TL oluyor araç.

248bin fiyat veren bayi var 600tl aşağı düşmedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizde almayı düşünüyoruz ama 

247 bine arteon mu var hemde r line

varsa hemen 150 verip alayım rapor üzerine

Sınırlama 200 bin TL değil miydi hocam? 

Arkadaşlar bende r almak istiyorum

rapor mevcut

247.400 Tl ye ar varsa eğer 

160 bin tl verip almak isterim

aa hangi bayiye gitsem 300 den alağı yok 

Geri
Üst Alt