Taiwan U led far ampülü

Arkadaşlar konu açtım ama pek yanıt gelmedi 

Arkadaşlar herkese hayırlı Ramazanlar

2013 model highline arabamın u led farları bu şekilde yanıyor ve akşam sürüşünde sokak aydınlatmaları önümü daha iyi gösteriyor.
Sizlerden ricam bana faydalı olacak şekilde önerilerinizdir ampül konusunda hiç bilgim yok kandırılmakta istemiyorum. Sizlerin önerisi doğrultusunda işlem yapıcam ? hayırlı sahurlar

Arkadaşlar yolda fotoğrafta çektim görmeniz için. 
Birde şu var aracı çalıştırdığımda yüksek ışık verip sonra kendiliğinden kısıyor 1-2 dk titriyor ışık sonradandasabitliyor.uzunları yaktığımda değişen pek birşey olmuyor.

F8A2D396-0E59-4153-AD43-A2F0AF633F6D.jpeg

63E68451-89C5-4027-BCCE-91CDBEA3CA46.jpeg

FD5E803E-8FBF-4B60-98FB-454A8C227CAC.jpeg

C16B89F4-89FB-4558-8F03-41227966CF95.jpeg

BB18313F-96B1-408E-9828-7E0B7F13E7C0.jpeg

@hsyn542 hocam

Fotolari inceledim bana cansiz geldi

Karanlik sokakta far cizgisi net canli degil

Sokak aydinlatma olan yer far hic belli olmuyor

Araca karşı cektiginiz foto da far cizgisi yok

Ampullerinizi yenilenenizi oneririm far titreme ve ilk acilista canli yanmasi balastlardan olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
@hsyn542 hocam

Fotolari inceledim bana cansiz geldi

Karanlik sokakta far cizgisi net canli degil

Sokak aydinlatma olan yer far hic belli olmuyor

Araca karşı cektiginiz foto da far cizgisi yok

Ampullerinizi yenilenenizi oneririm far titreme ve ilk acilista canli yanmasi balastlardan olabilir
Sabah bir elektrikçiye gösterdim mercekler kirlenmiş olabilir dedi .

önereceğiniz ampül varmı ?

Bende philips xenon 4300 k h7 var mercekte

Video mu seyretmenizi oneririm isik gucu farkını anlamaniz için

Philips cakmasi çok forumda onerilen yerden osram oneririm

Belki bendeki de çakma bilemiyorum

1 dakika önce, HONEY yazdı:

Bende philips xenon 4300 k h7 var mercekte

Video mu seyretmenizi oneririm isik gucu farkını anlamaniz için

Philips cakmasi çok forumda onerilen yerden osram oneririm

Belki bendeki de çakma bilemiyorum

Videoyu dün izledim gerçekten sizinkinin yanında benimki mum :)  osrama baktımda tanesi 360₺ ama sizin paylaştığınız philips uygun pazartesi bizim burda bayisi var orsya gidip soracam inş vardır.

Xenon'lar çok isindigindan zamanla merceklerde de kararma yapiyor diye okudum ama tecrube ettigim bir şey değil. AslindanFar'i uzman bi yere gostermeniz iyi olur sanki.

@CemK Güzel duruyor, sırıtmıyor replikayım diye. 1 ayı geçmiş siz alalı nasıl hocam memnun kaldınız mı? Aydınlatması kuru havada ve yağışta nasıl? Bir de uzunlar nasıl bizimle video paylaşabilir misiniz? Halojenle kıyasladığınızda aydınlatma çok rahatladı diyebilir misiniz?

@erkanta Valla maalesef bisey diyemeyecegim çünkü bende evde araba asagida yatıyor 😁

Adam akilli ampul takinca anlasilacak aslinda aydinlatma.

Geçici boş kalmasın diye bi ampul photon led takmistim, ona boşuna para vermişim. Adam gibi ampul ariyorum. Gecen atölye semih e gittim 360 led olan ordaki mercekle baya iyi bi beam pattern cikariyodu. Zamani yoktu benimkine takmaya, sonra gidicem.

Xenon kesin cok iyi sonuc veriyo, ayni fari Eren de kullaniyo xenon takmış, aydinlatma baya iyi olmuş onda.

Ama ben Xenon takmiycam, hem isidan mercegi karartiyomus zamanla hemde yeni nesil ledlerde Xenon kadar olmasa da baya iyi seviyeye gelmiş.

Ampulu seçip takip deneyonce yazarim :)

Ampul tavsiyesi tecrubesi olanda bu konuda bilgi verirse cok sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=5469]erkanta[/mention] Valla maalesef bisey diyemeyecegim çünkü bende evde araba asagida yatıyor [emoji16]
Adam akilli ampul takinca anlasilacak aslinda aydinlatma.
Geçici boş kalmasın diye bi ampul photon led takmistim, ona boşuna para vermişim. Adam gibi ampul ariyorum. Gecen atölye semih e gittim 360 led olan ordaki mercekle baya iyi bi beam pattern cikariyodu. Zamani yoktu benimkine takmaya, sonra gidicem.
Xenon kesin cok iyi sonuc veriyo, ayni fari Eren de kullaniyo xenon takmış, aydinlatma baya iyi olmuş onda.
Ama ben Xenon takmiycam, hem isidan mercegi karartiyomus zamanla hemde yeni nesil ledlerde Xenon kadar olmasa da baya iyi seviyeye gelmiş.
Ampulu seçip takip deneyonce yazarim [emoji4]
Ampul tavsiyesi tecrubesi olanda bu konuda bilgi verirse cok sevinirim [emoji4]
Ustad

360 derece led den@muhammedakgunes takti yorum yazabilir

Bana attığı foto ve videolara göre photon milestone serisinden 2 kat daha performanslı geldi

Bence güzel iş görür bir çok kisiyi tatmin edebilir

@CemK Hocam

atölyesemih'in 360 derece led olan ürününe baktım bu ürün stark'ın d2s ürünü ile aynı gözüküyor ve fiyatı 450₺ ona göre daha uygun 

bu stark'ın ürününü ben 2 yıl kadar önce polo 6n2 aracımda kullanmıştım orjinal hella marka farlarla çok memnundum şimdi u led düşünüyorum ve yine bu ürünü alacağım onunla beraber

replika farlara h7 vs tırnakları düzgün oturmuyor ve performans kaybı çok oluyor. Ayrica xenon kullanmama sebebinizde cok haklisiniz bu replika farlarda sararma yapiyor.

soldaki ürün d2s olan 360 benim önceden de kullandığım kutusu da aynı bu şekildeydi. M8 yazıyor.

image.png

Evet ben de M8 in 360 modelini kullanıyorum.Atölye Semih’te 600₺’ye satılıyor.Biz montajda ledle ilgili bi hata yapmıştık bugün düzelttik. Bana göre muhteşem oldu.Xenon takıntısına hiç gerek yokmuş onu anladım ben.Çok çok memnunum, çizgiler çok iyi oldu. Paylaşacağım şimdi. @HONEYBülent hocam da demin baktı arabaya , birlikteydik.Şimdi gördükten sonra da yorum yapabilir.Hem kuru havada hem yağmurlu havada gördü demin kendisi :)  

DBD43BBC-E16B-4031-BDFE-F12062800697.jpeg

@muhammedakgunes hocam video atabilir misiniz? Birde bu u LED far da takılı değil mi
Hocam çift J far bu U değil maalesef.Video da yüklerim ama biri yüklemişti atölye semihten alan biriydi yine forumdan.Malum ben istanbula karanlık yer bulamıylrum.Yükleyen kişininki karanlıktı

@muhammedakgunes J Led far var ise çizgi oluşacaktır hocam mercek var çünkü, ne takarsanız takın çizgi oluşur. Yağmurlu havada iyi olduğunu falan söylemişsin, merak ettim açıkcası. Ürünün linki falan var mı?

Geri
Üst Alt