Taiwan U led far ampülü

@Musaaksoy Neden geri dönüyorsunuz hocam, aydınlat mı tatmin etmedi, Far ve Ampul hangileriydi bilgi verebilirsen sevinirim.

@Musaaksoy Teşekkürler Hocam, kisalar fena değil sanki? Uzunlar icin mi geri dönüyorsun acaba? Bende bu ara halojenden U Led e geçme asamasindayim da :)

@CemK yani kısalar dediğiniz gibi iyi ama uzunlar yok gibi bi şey

@Musaaksoy Teşekkürler. Biraz replikalari inceleyip BiXenon lu bulabilirsem alicam bakalim. BiXenon olmadan uzun farlarin Ayna'larda çok iyi olmayinca bu durum oluyor sanirim. Ama Uzun'lara Led değilde Ton olarak beyaza yakın olan Halojen ampul taksaniz nasıl bir sonuç alirsiniz acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK onu birisi daha tavsiye etmişti deneme için 20 liraya bosch halojen aldım sarı renkli onları taktım ama ben mi iyi yerleştiremedim sebebini bilmiyorum çok kötü oldu sonra tekrar LED taktım. Belki de 20 liralık ampuller kötüydü

Ayrıca Facebook golf grubunda birisi sıfır şekilde bi xenonlu çift u ledleri 2300 e satıyor iyi gibi geldi fiyat bana

selamlar bende ön fark almak istiyorum ve yorumlar açıkçası beni korkuttu. 3008 aracımıza Phillips Led (320TL civarı seti, kısa uzun hepsini değiştirdim hatta H11 de aldım ama onu Golf'e takacağım sis için) alıp halojenin yerine taktım. Onda herhangi bir sorun yok ve aydınlatması bence kesinlikle daha iyi oldu. Ufuk çizgisi net ve kimsenin gözünü almıyor. Mercekli farlarda durum biraz farklı anladığım kadarıyla ancak Çankaya da bir oem dükkanı bana Stark Full Power CSP 360° Led'i önerdi. Mercekli araçlarda bu kullanılıyormuş. 450 TL gibi bir fiyatı var. Genel yorumlar iyi eğer ürünleri satmadan bu ampulü deneme imkanınız var ise bir bakın derim.  

@biycash  OEM Car Parts 

Yıldız da dükkan Turan Güneş paralelli Erdem Bey ilgileniyor.  

Dün bi gaza gelip gidip taktırdım U Led, biraz farklı bi model buldum destek olan arkadaşlar sayesinde, hoşuma gitti ve aldım.

İçine şu Led vardı taktık ama ne kadar iyi oldu pek bilemedim.
https://www.photononline.net/urun/photon-acorn-serisi-6400-lumen-araca-ozel

Far'ın yuvası D2S, mercekli BiXenon, Uzun Kısa aynı yerde mercekte, Perdeli, selektörüde ordan atıyor. Xenon balast vs problem olur diye Led taktım.

BiXenon merceğe uygun Led arıyorum ve burada bi arkadaşın da yazdığı Stark'ın 4 yönlü Led'i gözüme takıldı, CSP Değilde Cree olanı D2 soket için var.

Bu Led'in performansı konusunda ne dersiniz, varmı bilen gören duyan :)

https://urun.n11.com/xenon-far/yeni-d1s-d2s-d3s-d4s-d5s-simsek-etkili-cree-led-xenon-8200-lumen-P300626680

Geri
Üst Alt