cift u led buhar sorunu

turgay8268

Üye
İsim
trg
selam arkadaslar cift u led var yagisli yada nemli havalarda yada yikamadan sonra buharlasma sorunu ysiyorum cozumu olan ayni soruna bi cozum bulan varmidir  birde yakinda muayne var icinde simsek denen ampullerden takili sislere kadar muaynede sorun olurmu olursa gitmeden neyi degistirmem gerekli tsk

@turgay8268 Eğer orjinal u led ise arada sırada yapar ama süreklilik arz etmemesi lazım.

replika evet fardan cok memnunum icinde niken simsek var gorus mesafesi aydinltmasi gercekten iyi tek sorun buhar olmasi yagisli havada filan sonra kendi kayboluyor buhar icinde en ufak islaklik kalmiyor ama bugulu gorunuyor bi taraf iste 

Çin malı çakma üründen kaynaklanıyor

@golfaşkı kardes orninalide yapiyor ben cozum sordum aslinda basina gelipte bir cozum uretebilen varmi diye farlarin orjinalida yapiyo

Farda aslında havalandırma var. Yani bir miktar buharlaşma normal, sonrasında da tahliye edilmesi lazım. Benim makyajlı kasa highline aracımda da buğu oluşuyor ama günlerce aynı kalıyor tahliye edilmiyordu. Garantiden far değişti hocam, replika da olsa olağan bir durum değil. Sizin replika far yapısında da tahliye sistemi olup olmadığına bir bakın yoksa sıkıntı oradan kaynaklıdır. Tahliye sistemine rağmen yapıyorsa belli ki gereğinden fazla nem alıyor, muhtemelen çatlak ya da geçişe meyilli bir açıklık vardır. 

bakalım muayeneden geçecek mi? bende de aynı fardan var. çok merak ettiğim bir konudur bu muayene.

Replikada oemde buhar yapabiliyor. İmkanı olan içine nem alıcı poşet atsın. Bir nebze azalır. 

Muayenede Led ampül ler sorun olmuyor zenon beyinlerini güzelce gizlerseniz geçiyor ben bir adedini aşağı doğru sarkıttım bir adedini akü kutusunun altına doğru itip üstünü siyah bezle kapattım bana sordu varmı diye uzunlar led  dedim kısalarda led şöyle çok incelemeden baktı tamam dedi biraz şans işi geçtim

@Beşiktaş1903 yok kardesim zenon degil bu led farlar varya simsek led dedikleri nornal ampul aslinda iste arkasi fanli olandan kablo mablo kesmeden direk takilan beyaz led farlardan 

farkar sifir alindi catlak oldugunu dusunmuyorum ama arkadasin dedigi gibi icine bir buhar alici koysak belki duselebilir buhar bir zaman sonra kendi ucuyor aslinda elimde resmi olsa eklicektim 

@Kaaan95.ky senin dedigin tahliye hangi bolumde bilmiyorum dogrusu sokmeden gorunen bir yerdeyse bakabilirim malum sokmek tamponu indirmekle alakali uzun hikaye 

Geri
Üst Alt