Sitemize özel kuşe kağıta paspas...

paspasları teslim aldım Yusuf hocam , emeğinize sağlık. teşekkür ederim. uyguladıktan sonra foto atacağım.

@yusuf

Beyaz renk paspasları da bugün teslim aldım. İlk yaptırmaya kalktığım firma. 1.5 ay sonunda işi teslim alabildim. elimde çok fazla paspas var. :) Bu hızla 3 sene yeterler siteye :D

yusuf bey kağıt paspaslardan mevcutmu birde beyaz renkten bahsetmişsiniz açıklık getirebilirmisiniz...

@Abormen

2 tür var elimde. Beyaz biraz daha kaliteli. Beyazı yaptırdıgim yer beni çok oyaladı. Ben de başka yere bunları yaptırıp yolladım. Bundan sonra 50 beyaz 100 diğerinden koyarak kargo yapmayı düşünüyorum.

Bunu güzel düşünmüşsünüz Hocam. Kendi adıma en haz etmediğim şeylerden biridir o kağıtlar. Yıkamadan sonra hemen çıkartır atarım hep. Maliyetli olurdu muhakkak ama gerçek paspas olsaydı logolu site isimli talip olabilirdim.

Her ne olursa olsun forum için arkadaşlar için çabanız takdire şayan. Elinize ayağınıza emeğinize sağlık.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada beyaz kağıtlar suya karşı müthiş dayanıklı. Yanlız biraz koku yaptı sanki.

Yusuf hocam sağolasın, paspaslar elime ulaştı. Beyaz paspaslar cidden güzelmiş. Zamanla suya mukavemetini de göreceğiz.

1515_7be8daba21f4e33bbfa809320469ba7293e856f8.jpg

@seran

Hocam suya çok dayanıklı 5 gündür aynı paspaslar var. Lakin tek sorun biraz koku var. Şimdi havalandırıyorum elimde olan tüm paspasları. O şekilde göndereceğim herkese. Size de tavsiyem biraz havalansınlar bir odada yada depoda falan. Kokusu iğrenç değil ama rahatsız edebilir ;)

Güle güle kullanın.

beyazdansa daha beğendim ben. bugün kullandım sonunda.

Rust dedi:

beyazdansa daha beğendim ben. bugün kullandım sonunda.
Hocam bu kağıt kalitesi hoşuma gitmedi sadece. Tecrübe oldu biraz. Bir dahakine daha dayanıklı bir kağıt arayacağım.

Beyaz olan çok dayanıklı ama hafif koku yapıyor. Havalandırdım evde olanları bakayım tekrar yapacak mı.

hocam bende pazartesi eft yaparım. bende kağıt paspas almak istiyorum.eft yaptıktan sonra adresimi gönderirim. saygılar

apollo66 dedi:
hocam bende pazartesi eft yaparım. bende kağıt paspas almak istiyorum.eft yaptıktan sonra adresimi gönderirim. saygılar
Tamamdır hocam. Adres geldikten sonra en yakın zamanda gönderim yaparım ;)

Geri
Üst Alt