Sitemize özel kuşe kağıta paspas...

bu işin devamlılığı da olur inşaallah

bana daha çok bahar ve yaz aylarında -sadece halı paspas kullandığım için- lazım oluyor

kış gelince kauçuk paspas kullandığım için kağıt kullanmamayı tercih ediyorum

2. tasarım daha hoşuma gitti, bahara doğru da 2. tasarımdan almış olurum :)

@yusuf

Aldın mi abi paspaslari

Onur dedi:
@yusuf

Aldın mi abi paspaslari
Hocam iş görüşmem vardı karşıda alamadım paspasları. Bayram sonrasına kaldı gönderme işi. Zaten göndersemde bayramdan sonra gelecektiler. Kusura bakmayın arkadaşlar.

@yusuf

hiç önemli değil yusuf hocam , ne zaman müsait olursanız acil bir şey değil.

Bugün teslim almaya gittiğimde adam ellerinde kağıt olmadığı için bayram sonrasına kaldı dedi. Ne kadar kızsam da yapacak birşey yok. Tasarımı değiştirdim ama :) VW logolu şekilde olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yusuf dedi:
Bugün teslim almaya gittiğimde adam ellerinde kağıt olmadığı için bayram sonrasına kaldı dedi. Ne kadar kızsam da yapacak birşey yok. Tasarımı değiştirdim ama :) VW logolu şekilde olacak.
bu iyi haber oldu :)

süper olmuş o zaman daha güzel , iyiki kagıt yokmuş :)

@yusuf

matbaadan kaynaklanan sorun dolayısı ile hala basılmadı paspaslar. Kusura bakmayın. Basılsa hemen yollayacağım.

Arkadaşlar bu kağıt paspaslar konusunda çok mahcup oldum size. Şu anlaştığım matbaacı dönek herifin önde gideni çıktı. Sürekli erteliyor beni. 4 kere dükkana gittim her seferinde eli boş döndüm. Hata ben de parayı peşin verdim. Parayı ver diyorum bugün yarın yapacam işini veremem diyor. yarın başka yerle gidip konuşacağım.

http://makromatmatbaa.com.tr/ işte bu da o firma. Olurda işiniz düşerse bundan uzak durun.

Bu firmayı nereye nasıl şikayet edebilirim acaba.

Paspaslar hazır. İlk gittiğim yerdeki kadar kaliteli değil kağıt. Yine de yıkamacıların taktıklarından iyi. İlk sipariş verenlere 250şer tane gönderiyorum.

Elimde olmayan nedenlerden dolayı süreç uzadı kusura bakmayın.

250 tane yollayınca kargo ücreti 15-16 tl civarı tuttu kişi başı.

Bundan sonrakileri 100 - 150 tane yollayacağım. Göz kararı koyuyorum 3-5 aşağı yukarı oynayabilir.

İsa Peduk isimli bir arkadaşımız para yolladı ama elimde adresi yok. İnşallah görürde adres gönderir bana.

3 kişinin kargoyu yolladım. Diğerlerini yarın yollayacağım.

1355_1cb8ad3eee5831dae34b395bfc166ad5ad82026f.jpg

Merhaba

Çok güzel bi çalışma emeğiniz için teşekkürler.

Eft yi geçtim yarın ulaşır hesabınıza..

Bundanki çalışma aslında araç kokusu olabilir aynaya asılanlardan gerçekten hoş durur golf tutkusu arması ve kaliteli bi koku :)

Geri
Üst Alt