GOLF 7 YE GOLF 7.5 TAMPONU

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm arkadaşlar, Golf 7 aracıma arka tampon için 7.5 tampon ve 4 çıkışlı r difüzör takmayı ve 90 lık 4 egzoz ucu takmayı düşünüyorum, daha önce yapan var mı? ve birebir uyumlu mu ?

Ayrıca şuanda önünde golf 7 r tampon var arkaya 7.5 r görüntüsü yapsam hem daha ekonomik çıkıyor ve farklı bir görüntü çıkar diye düşünüyorum, sizce nasıl olur ?

Şimdiden teşekkürler :)

Selamın aleyküm arkadaşlar, Golf 7 aracıma arka tampon için 7.5 tampon ve 4 çıkışlı r difüzör takmayı ve 90 lık 4 egzoz ucu takmayı düşünüyorum, daha önce yapan var mı? ve birebir uyumlu mu ?
Ayrıca şuanda önünde golf 7 r tampon var arkaya 7.5 r görüntüsü yapsam hem daha ekonomik çıkıyor ve farklı bir görüntü çıkar diye düşünüyorum, sizce nasıl olur ?
Şimdiden teşekkürler [emoji4]
Öndeki çamurluk yapısı farklı tahminen arka tamponunda farklıdır gene bilmiyorum.

Kaput tampon far hepsi farklı hocam, sanırım sadece led stoplar uyuyor araca diğerleri olmuyor

Anladım daha önce arka tampon için uyuyor diyenler olmuştu acaba farklı bir işlem yaparak mı oturtuyolar :(

Peki fotoğrafdaki difüzörü golf 7 tamponuma oturtmam mümkün mü bilgisi olan varmı ? 

2_volkswagen-golf-7-5-arka-tampon-difuzor-parlak-siyah-plastik-resim-68304.jpg

Ön tampon uymaz ama arka tampon uyuyor. Cengiz akıllı dan teyit ettim. Sadece egzosa işlem şart.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

egzoz için nasıl bir işlem gerekiyor acaba ?

Golf 7 egzosu düzdür. 7.5 egzosu ise aşağıya doğru bakmaktadır. O yüzden egzosun ucunu aşağıya doğrı baktırmanız lazım. Ya da paylaştığınız görseldeki gibi egzos yaptırabilirsiniz.

Golf 7.5 arka tamponu 7'ye uymaktadır. Sadece ön far ve ön tampon uymamaktadır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 7 egzosu düzdür. 7.5 egzosu ise aşağıya doğru bakmaktadır. O yüzden egzosun ucunu aşağıya doğrı baktırmanız lazım. Ya da paylaştığınız görseldeki gibi egzos yaptırabilirsiniz.

Yanılmıyorsam geçenlerde bir arkadaş 7 golf'e, 7,5 arka tamponu takmış ve egsoz ucunu aşağı yönlendirmediği için tamponu yakmıştı.

Onu bende görmüştüm ama sanki yanlış hatırlamıyorsam arkadaşta sadece 7.5 difüzörü vardı.

Geri
Üst Alt