Golf 7'den sonra gelen ...

aaron

Üye
İsim
Aaron
Üniversite hayallerimizde hep bir Bmw vardı, E36, E46 ve E39. Hep sadece bakmıştık. 

Daha sonra iş hayatına atıldığımızda ise yukarıdakilere cesaret edemedik, çünkü alabileceklerimiz ya yaşlıydı ya da Bmw adına yakıştıramadığım motorluydu (3.16i E46 atmosferik).

Sonra hiç tahmin edemeyeceğim bir an ve fırsat ile sıfırdan bir Golf 7 ye sahip oldum, Rabb'ime şükürler olsun, ilk aracımdı. 5 sene 90k km birlikteydik, hiç üzmedi.

Sonra tekrar hayallerimizin peşine düştük, ailemiz büyüyeceği için geniş bir araç arama çalışmalarının da katkılarıyla aşağı gözüken :

ilk elden, ender temizlikte kalmış 2010 model 520d, 117k kmde. Böyle olmasa cesaret edemezdim sanırım.

Bu arada; bu forumun, içindeki her bir birey sayesinde, yeri bende ayrı... Her gün düzenli uğruyorum neredeyse.

Bu zamana kadar desteği, yardımı, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun adınıza. harika seçim olmuş uzun yıllar  golften daha iyi hizmet edecektir size. 

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Golf'ten sonra yaşadığınız deneyimleri de anlatırsınız artık bizlere. Artı yanlarını ve eksi yanlarını. 

Kazasız belasız kullanın. 

Güle güle binin, iyi yolculuklar. Bu kasa BMW benim de favorilerimden. Yıllar geçse de araba kaybetmiyor güzelliğinden. 

Ara sıra 2.el ilanlarına bakarım siteden. Şimdi hemen girip bakıcam yine  :rolleyes: (y)

Hayırlı olsun allah güzel günlerde huzurlu olarak binmeyi nasip etsin size ve herkese.

Hayırlı olsun hocam. Bu 5 kasanın yeri gerçekten çok ayrı. Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum. 

Hayırlı olsun , bmw hissi ayrıdır. Temizini bulmanız güzel olmuş. Bmw içinde 2.0 dizel ünitelerde kronik zincir problemi var. Eğer bakımı yapılmadıysa yaptırmanızı tavsiye ederim. İlerde ciddi sıkıntı yaşatabilir.

Hayırlı olsun araç çok temiz duruyor maşAllah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayırlı olsun adınıza. harika seçim olmuş uzun yıllar  golften daha iyi hizmet edecektir size. 
Çok teşekkür ederim, İnşallah dediğiniz gibi olur. Golf'ten ayrılmak zor olur diye düşünmüştüm ama arkama bile bakmadım gerçekten.

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Golf'ten sonra yaşadığınız deneyimleri de anlatırsınız artık bizlere. Artı yanlarını ve eksi yanlarını. 

Kazasız belasız kullanın. 
Amin Allah razı olsun hocam, deneyimledikten sonra yazmaya çalışacağım. İlk söyleyebileceğim yıl olarak Golf'e(tdi) göre dışarıdan daha gürültülü bir dizel motoru olsa da bu içeride duyulmuyor, yalıtımı başarılı. Süspansiyon sertliği 2'sinde de geniş yanak kullanmama rağmen aynıydı, bozuk yolda serttiler.

Güle güle binin, iyi yolculuklar. Bu kasa BMW benim de favorilerimden. Yıllar geçse de araba kaybetmiyor güzelliğinden. 

Ara sıra 2.el ilanlarına bakarım siteden. Şimdi hemen girip bakıcam yine  :rolleyes: (y)
Çok teşekkürler, Rabb'im size de daha iyilerini nasip eder inşallah.

Hayırlı olsun allah güzel günlerde huzurlu olarak binmeyi nasip etsin size ve herkese.
Amin Serkan Hocam, amin, cümlemiz için inşallah. Allah razı olsun.

Hayırlı olsun hocam. Bu 5 kasanın yeri gerçekten çok ayrı. Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum. 
Amin Ahmet Hocam. Allah razı olsun. Sizlere de keyifli kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı Olsun Hocam, Allah kaza bela vermesin.
Amin, sağolun Hocam, size de, İnşallah.

Hayırlı olsun , bmw hissi ayrıdır. Temizini bulmanız güzel olmuş. Bmw içinde 2.0 dizel ünitelerde kronik zincir problemi var. Eğer bakımı yapılmadıysa yaptırmanızı tavsiye ederim. İlerde ciddi sıkıntı yaşatabilir.
Uyarı için teşekkür ederim Hocam, almadan önce araştırarak almıştım. Söylediklerinize katılıyorum.

Hayırlı olsun...
Çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun araç çok temiz duruyor maşAllah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim Anıl Hocam, içiyle, dışıyla gözüm kapalı aldığım bir araç oldu, Rabb'im utandırmaz inşAllah. Hatta aldıktan daha sonra götürdüğüm ustam altının temizliğini ayrı övmüştü, Çok şükür. ( alırken götürmemiştim, bir şey der de, vazgeçerim düşüncesiyle :)  ) 

Tüm dostlar için;

Sizlere de gönlünüzde yatanların en iyileri nasip olsun inşAllah.

Maşallah Hocam Hayırlı olsun.

5.20 d bu kasa BMW gerçekten çok harika bir seçim olmuş. özellikle uzun yol serüvenleri çok daha keyifli olacaktır.

Yeni aracınız hayırlı olsun. Ben de bir süre bmw keyfini yaşadım. Bmw de temiz araç bulmak çok zor. Ben bulunca direk almıştım. Siz de maşallah temiz buldunuz. 

Geri
Üst Alt