En Güzel Golf Fotoğrafları

@slck Bu da bizim 1.2 tai allstar pasifik blue canavarımız [emoji4]/monthly_2016_08/20160806_171513.thumb.jpg.7e14e90ceadd4841b481b51a5a224a45.jpg

/monthly_2016_08/20160807_133558_39378.thumb.jpg.3c379d55140b52f6e2cfa948bf99999e.jpg
Güle güle kullanın çok güzel arabanız.Bizim 1.2 keyif arabası hocam fazla hıza gerek yok aman dikkat.[emoji4][emoji4]

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@slck Bu da bizim 1.2 tai allstar pasifik blue canavarımız [emoji4]/monthly_2016_08/20160806_171513.thumb.jpg.7e14e90ceadd4841b481b51a5a224a45.jpg

/monthly_2016_08/20160807_133558_39378.thumb.jpg.3c379d55140b52f6e2cfa948bf99999e.jpg
Malatya yolu gibime geliyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu delikanlıyı dün gece yakaladım :)  Kendisi Golf 7 Cup olarak yollarda geziyor , genel olarak görünüş bizim comfortline'lar gibi ama katlanır ayna sensörlerden anladığım kadarıyla park-asistance , en ilginç gelen ise halojen farlarda far yıkma vardı :)

IMG_1536[1].JPG

IMG_1539[1].JPG

IMG_1538[1].JPG

IMG_1537[1].JPG

@DoğanARABACI iş arkadaşımın yurtdışından getirttiği (ötv indirimli) dolu bir cup edition'ı var. TR plakalı. Türkiye'de tek diye satabilir mi ki :D  

Fotoğraflarını ekleyeceğim.

@aaron Valla Hocam görmek isteriz , fotoğraflarını paylaşırsanız çok sevinirim .

@DoğanARABACI

Yukarıda dolu dedim ama ne kadar da ekstrası olsa, xenon farsız aslında öyle gözükmüyor bence. Fotoğraflar biraz acele oldu. 

8" disc. pro var, adaptif-hız-sabitleyici-ve-şehir-içi-acil-fren-desteği-front-assistacc var, katlanır ayna, yağmur far sensörü, kararan dik. aynası, cam tavanlı, donanıma özel jantlı vs vs. Çok da dolu değilmiş :)  

Dikkati mi çeken ön kolçak altında gözüken USB ve Telefon simgesi. Bi an kablosuz şarj mı var dedim ama değilmiş.

20160713_171807.jpg

20160713_171903.jpg

20160713_17181722f.jpg

20160713_171845_001ghjk.jpg

20160713_171855.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@aaron Resimler için teşekkürler , çok enteresan bir paket , bu arada da arkadaşınızın arabasıda çok güzelmiş , bu aracı nasıl getirdiğini merak ettim .

@DoğanARABACI

Dikkati mi çeken ön kolçak altında gözüken USB ve Telefon simgesi. Bi an kablosuz şarj mı var dedim ama değilmiş.
@aaron Bahsettiğiniz şey gelişmiş telefon bağlantısı (advanced phone connection) olarak geçiyor ve PKS kodlu "kızılötesi yansıtmalı kablosuz ısıtmalı ön cam" opsiyonunu alanların telefonları araç içinde çekmiyeceği için mecburi alınması gerekiyor., bu advanced phone connection opsiyonu tek ayrı alınabiliyor sanırım fakat zaten Türkiye'de ne hikmetse "advanced phone connection" opsiyonu sunulmuyor.. 

şöyle bişey;

advanced_phone_connection.jpg

@aaron Bahsettiğiniz şey gelişmiş telefon bağlantısı (advanced phone connection) olarak geçiyor ve PKS kodlu "kızılötesi yansıtmalı kablosuz ısıtmalı ön cam" opsiyonunu alanların telefonları araç içinde çekmiyeceği için mecburi alınması gerekiyor., bu advanced phone connection opsiyonu tek ayrı alınabiliyor sanırım fakat zaten Türkiye'de ne hikmetse "advanced phone connection" opsiyonu sunulmuyor.. 

şöyle bişey;

Ekli dosyayı görüntüle 5763
Değerli Ali Üstadım

İlk kez duydum.

Bilgi için teşekkür ederim

@forzaGilles Valla hocalarım bende ilk kez duydum demek istiyorum @silvershadow Murat abi bence bunun üzerine bir konu açmalıyız , opsiyon listelerine yerli yabancı bakarım hiç dikkatimi çekmedi valla 

Değerli Ali Üstadım

İlk kez duydum.

Bilgi için teşekkür ederim
@forzaGilles      @silvershadow ilk öğrendiğim bilgi advanced phone connection varsa harici anten muhakkak oluyormuş , telefonumuzda aracımızın anteni ile çalışıyormuş , bölgesel olarak frekans sorunlu yerleşim yerlerinde telefonu kullanım sıkıntısı yaşanıyormuş , ama mış muş yani , bide  http://www.golf7forum.com/forums/7-mk7-vw-golf-general-discussion/298-heated-windscreen.html bu arkadaşın duyguları var :)

@silvershadow Değerli Murat hocam bu sizin bildiğiniz birşey advanced phone connection dedikleri şey aslında cep telefonu seti/kiti., Passat taki premium cep telefonu hazırlığı gibi bişey., PKS kodlu kızılötesi yansıtmalı kablosuz ısıtmalı ön cam (Heated (without wires) and infrared-reflecting windshield) aldığımız zaman araç içinde telefon çekmiyeceği için gereken bağlantı seti., Ben sizin bildiğinizen bunu bildiğinizden kesinlikle eminim Murat hocam :)  

@silvershadow Değerli Murat hocam bu sizin bildiğiniz birşey advanced phone connection dedikleri şey aslında cep telefonu seti/kiti., Passat taki premium cep telefonu hazırlığı gibi bişey., PKS kodlu kızılötesi yansıtmalı kablosuz ısıtmalı ön cam (Heated (without wires) and infrared-reflecting windshield) aldığımız zaman araç içinde telefon çekmiyeceği için gereken bağlantı seti., Ben sizin bildiğinizen bunu bildiğinizden kesinlikle eminim Murat hocam :)  
Değerli Ali Üstadım;

Yanlış anlaşılmaya yol açan Ifademi biraz açmalıyım sanırım. 

Kinaye olmayan samimi bir ifadedir yazmış olduğum ifadeler.

Forumu dip köşe ne kadar dikkatle okuduğunuzu bilenlerdenim. Dert edindiklerimiz bu kadar ortakken ve böyle nadide bulunur merak ile bilgi arzusuna hak ettiği saygıyı göstermeli diye düşünüyorum. Benimkisinin bu saygının gereği olan haklıya hakkını teslim etme gayreti olarak yorumlanması uygun olacaktır.

Gelelim 

"İlk kez duydum. 

Bilgi için teşekkür ederim " 

Dediğim kısma. Aşağıda llinki bulunan konu 2015 Haziran ayında benim tarafımdan oluşturuldu.  Burada sizin bahsini ettiğiniz "advanced phone connection " opsiyonu sunulmuyor dediğimi hatırlıyorum ama görsel olarak neye benzediği hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Çünkü araştırmanın sona erdiği nokta da işte sizin devamını getirdiğiniz noktaydı. Kastettiğim de bu önemli ve tamamlayıcı bilgidir.

Tekrar teşekkür ediyorum bana bunları yazma fırsatı verdiğiniz ve "konuyu yazana yazdığını unuttun galiba?" demek yerine bu nazik yolu tercih ettiğiniz için. 

Saygılarımla selamlıyorum sizi 

lEYmXQ.jpg

Geri
Üst Alt