En Güzel Golf Fotoğrafları

@kimi-emd Semih hocam toplantıyı bırakıp kaçtım valla , kapitalist düzenden arada bir kurtulmak lazım :)

@kimi-emd Semih hocam toplantıyı bırakıp kaçtım valla , kapitalist düzenden arada bir kurtulmak lazım :)
Hocam vallaha çok iyi etmişsin sana terapi gibi gelmiştir. Biz ankarada yaşadığımız için deniz kenarı yerle bize hep hayal gibi gelmiştir. Canın sıkıldığında hemen gidip kafanı dağıtacağın yerler maalesef ankarada sınırlı :(

Hocam vallaha çok iyi etmişsin sana terapi gibi gelmiştir. Biz ankarada yaşadığımız için deniz kenarı yerle bize hep hayal gibi gelmiştir. Canın sıkıldığında hemen gidip kafanı dağıtacağın yerler maalesef ankarada sınırlı :(
Haklısınız valla , Ankara ne yazık ki öyle , biraz olsun Gölbaşı idare  eder diye düşünüyorum.

Haklısınız valla , Ankara ne yazık ki öyle , biraz olsun Gölbaşı idare  eder diye düşünüyorum.
Hocam ankara = alışverş merkezi insanlar hafta sonu herkes avm lere hucum eder işte ankara çubukta karagöl diye bi yer var oda nerden baksan 70 km filan uzaklıkta canın sıkılınca  hadi atlayıp gidelim diyemiyosun ama karagöl güzeldir @ansolak hocam sağolsun bize kendisi tanıttı mekanı :)

Hocam ankara = alışverş merkezi insanlar hafta sonu herkes avm lere hucum eder işte ankara çubukta karagöl diye bi yer var oda nerden baksan 70 km filan uzaklıkta canın sıkılınca  hadi atlayıp gidelim diyemiyosun ama karagöl güzeldir @ansolak hocam sağolsun bize kendisi tanıttı mekanı [emoji4]
Hocam dizel alalim sana canin isteyince hadi atlayip gidelim de yaw. 10500 oldu herhalde arac 6 ay olmasina 15 gun var.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ByTKN degerli hocam farkındaysanız hıç yorum yazmadım facebook'tan takıpteyim ama sonunda dayanamadım

hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız.

tek bir sorum olucak süspansiyon sert oldu degilmi şimdi körük ve amortisör farklıdır tabiki.

@EMRAH ATTS teşekkür ettim

körük ile yay kıyasla dersen körük yaydan bir tık daha iyi konfor iyi oldu :)

e37cf7210ce9858c44af9de2c252b312.jpg
e901ede0f1200a850339039f7aec195b.jpg

d9f7293244608f64439df94c93c6066f.jpg

Geri
Üst Alt