En Güzel Golf Fotoğrafları

Siteye ilk fotoğrafı da eklenti ile siz eklediniz hocam. Kapalıydı yeni açtım ;)

yusuf dedi:
Siteye ilk fotoğrafı da eklenti ile siz eklediniz hocam. Kapalıydı yeni açtım ;)
Elinize sağlık hocam, Murat Hoca hızlıresim demişti ikonu görünce dayanamadım yükledim.  :D

Hoş geldiniz Serdar Hocam;

fotoğraf konusunda kimseler elinize su dökemez ve tuning, aksesuar konuları da szin uzmanlık alanlarınnız.

Ellerinizden öperler... ;D

Moderatör tarafında düzenlendi:
img-2305-2626636083521293494.JPG

img-2302-5873732697309325239.JPG

img-2287-2180486621137116804.JPG

img-2289-3359433616775422108.JPG

img-2293-155944522476612991.JPG

img-2296-2193740883422074589.JPG

img-2298-7462771213065186947.JPG

img-2306-7522807652169988436.JPG

img-2311-221641688403371781.JPG

SATURNUS2015 dedi:
serdar hocam . bu sayfa senin öz sayfan gerçekten. aramızda en çok foto paylaşan sensin. seyredelim bakalım.
Yanlışlıkla yorumunuzu değiştirdim :)

Yetki vermeyi deniyorum sizlere şimdi. fotoğrafları Galeri bölüme eklersek daha hoş olabilir.

Galeri bölümünde o güzel fotoğraflarınızı bir arada görmek için sabırsızlanıyoruz ;) SATURNUS2015 Negatiwe

dtvolkan dedi:
Volkan abi sizin arabanıza hayranım, sizi ve konularınızı diğer forum sitelerinden, videolarınızı youtube kanalınızdan takip etmekteyim, 1 hafta 10 güne aracım geliyor inşallah geldikten sonra size çok şey danışacağım uygunsa :)

cradlemelih dedi:
Volkan abi sizin arabanıza hayranım, sizi ve konularınızı diğer forum sitelerinden, videolarınızı youtube kanalınızdan takip etmekteyim, 1 hafta 10 güne aracım geliyor inşallah geldikten sonra size çok şey danışacağım uygunsa :)
araban hayırlı olsun kardeşim. sor tabi lafımı olur. act ile kapışmalarımız devam ediyor act sahibi arkadaşlara ayıp olmasın diye koymuyoz son durum act açısından pek iyi olmadı ;D

dtvolkan dedi:
araban hayırlı olsun kardeşim. sor tabi lafımı olur. act ile kapışmalarımız devam ediyor act sahibi arkadaşlara ayıp olmasın diye koymuyoz son durum act açısından pek iyi olmadı ;D
sağol abi çok teşekkür ederim :) inşallah bir gün iki dizel kapışmasıda yaparız abi, senin yanında pek şansım yok ama pişicez bakalım :) bu arada GoPro kameran ile ortaya koyduklarınla makinenin hakkını sonuna kadar verenlerdensin ;)

cradlemelih dedi:
sağol abi çok teşekkür ederim :) inşallah bir gün iki dizel kapışmasıda yaparız abi, senin yanında pek şansım yok ama pişicez bakalım :) bu arada GoPro kameran ile ortaya koyduklarınla makinenin hakkını sonuna kadar verenlerdensin ;)
çipleriz senide evet snowboard felan gayet action durumundayım

dtvolkan dedi:
çipleriz senide evet snowboard felan gayet action durumundayım
Bakalım, Allah keyfini bozmasın abi ;)

Geri
Üst Alt