Gündüz farı ile sağ sis yanıyor

AR455

Yeni Üye
İsim
akif
Merhaba:

Geçen sene kodlama yapıldığında gündüz farı açıkken sağ sis de yanık şekilde kalıdı, kodlama ile sağ sis lambasını nasıl kapatabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AR455 12 sl ve 13 sl bu kanallarda daytime running lights kalmasın. Deaktif yapın. 

@yusuf Teşekkür ederim, bağlantı kurup bi bakıyım, programda daha yeniyim tekrar yardım isteyebilirim sizden.

Yusuf bey merhaba

Bağlantı kurduk ancak yazdığınız 12 sl ve 13 sl tam nereden görüyoruz.

@AR455 

Yusuf bey merhaba

Bağlantı kurduk ancak yazdığınız 12 sl ve 13 sl tam nereden görüyoruz

@AR455 yusuf bey tamam @yusuf @AR455 

Yusuf bey merhaba

Bağlantı kurduk ancak yazdığınız 12 sl ve 13 sl tam nereden görüyoruz

Yusuf bey bu tamam teşekkür ederiz yaptık.

Yapamafığım bi şey daha var , ekranım necvox ve ekran ışığı gece yolculuğunda çok rahatsız ediyo, kendi içinde 2 kademe ışık seviyesi var. Bu ekranı parka lambasını açdığımızda bir kafeme daha sönük yakabilirmiyiz.

15569834101085577569487126707301.jpg

@AR455 hocam bu ekranlara kodlama ile mudahale edileceğini sanmam. 

@yusuf  YUSUF BEY MERHABA;

Genel konulara yazdım ama bi de size yazmak istedim geçen sefer kodlamadaki hatayı çözmüştünüz, şimdide arkadaşımın aracanda bi sorun var, bi yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Araç Golf7 kısaca arabada ne olduğunu anlatıyım, far 0 (sıfır) konumunda iken dörtlüleri açtığımızda arkadaki ve sağ sol dikiz aynalarındaki sinyaller çalışıyor, far üzerindeki sinyaller çalışmıyor, sinyallerin hepsi ancak far anahtarını park veya far konumuna alınca çalışıyor.

Kodlama ile ilgili nerde hata yapılmış olabilir veya kodlamamı eksik yapılmış yardımcı olursanız çok sevinirim.

@AR455 0blk ve 1blk kanalında minimize olan kanallara bakmanızı tavsiye ederim. Gerekirse minimize olanları kaldırıp deneme yapın.

Geri
Üst Alt