2 . Araç için Önerileriniz

Zaytung

Üye
İsim
Zaytung
Arkadaşlar öncelikle merhabalar elinde 2018 Higline var onu eşime verdim ben arada sırada biniyorum ve arada sırada köye gidiyoruz ve bozuk yollara girmek zorunda kalıyoruz o yüzden arabaya kıyamıyorum bide bagajı bir ufak geliyo bu nedenden dolayı 2 bir sedan araba düşünmeye başladım octivia opel vectra tarzı bir araç düşünmeye başladım sizinde fikirleriniz benim için önemli bu formdan cok şeyler ögrendim o yüzden dogru karar vermek istiyorum tabikide sizlerin sayesinde fiyat aralıgımda 45-50 maksimum ama az km ve bagajı geniş olsun benzinli lpg dizel farketmez ama genede cok yakmasın saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
O fiyat bandındaki yaşlı araçlar uzun yolda sorun çıkartma ihtimali biraz daha fazla olacaktır. Güncel piyasa durumu nedir bilmiyorum ama Fiat, Renault veya Dacia Duster seçenekler arasına eklenebilir diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Aynen haklısınız hani ben köy yolu felan dedim ama asfalt ama tırtıklı 2 sefer golfle gittim trim sesleri gelmeye başladı araca koyamadım hani diyorum biraz daha hesaplı ama işimide görecek bir arac olursa o gözüme cok görünmez

Geri
Üst Alt