Ayna İçi Dinamik Kayan Led Sinyal

merhaba ben aracımda buna benzer bir ürün kullanıyorum eğer doğru gördüysem bu ürün sadece led şerit ve orjinal sinyalin içine takılıyorsa cok pahalı. aliexpresten komple sinyali takım olarak 225 tl ye aldım.  isterseniz bi bakın. kddlama gerekmiyor bu ürünlerde tak çalıştır benim aldığım ürün soketine kadar birebir uyumluydu.

merhaba ben aracımda buna benzer bir ürün kullanıyorum eğer doğru gördüysem bu ürün sadece led şerit ve orjinal sinyalin içine takılıyorsa cok pahalı. aliexpresten komple sinyali takım olarak 225 tl ye aldım.  isterseniz bi bakın. kddlama gerekmiyor bu ürünlerde tak çalıştır benim aldığım ürün soketine kadar birebir uyumluydu.
hocam almış olduğunuz ürünün linki var mı ?

@GkM_2015 hocam montajı zor mu ? kendimiz becerebilir miyiz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Rust hayır cok kolay aynayı sokun 2 tane tırnak var ayna kapağını tutan ınce bir toravidayla kafifce tırnağı kurtarın kapak cıkıyor. 2 tane tork alyan dediğimiz civata tutuyor onlarıda skün siyal cıkcak. yenisini sonran başlayarak ters sırayle yeniden takın. video bulabilirsiniz youtube da

@armando Hocam Ahmetin gönderdiği linkden alın geçin ürün 1 e 1 montaj uyumlu herhangi bir kodlama gerekmiyor.

Ben kendim takmıştım. Youtube da ayna kapağının ve sinyallerin nasıl söküleceğine dair videolar var.

yardımcı olur

@GkM_2015 Hocam Merhaba,

Bende Aliekspres den çok araştırdım fakat 2019 golf 7.5 larda uyumlu olup olmadığını anlayamadım.

Bir kaç satıcı ile görüştüm,kimi uyumlu değil almayın dedi,kimi ilan açıklama kısmından bakın diyor ama açıklama da golf 7.5 - 2017-2018 yazıyor.

Sizin araçınız'ın modeli nedir.2019 golf 7.5 comforline uyumlu olup olmadığı konusunda bilginiz varmıdır?

Teşekkürler,

@Dream2020 net bilgim yok ama arabayi taniyorum 2013 ten hatta 2012 sonundan berri ayni ayna yi kullaniyor en kolay anlama yolu eliniz yatkinsa ayna camini sokup kapagi alip aynadaki sinyalin fotosunu atabilirseniz. Resime bakip net bisey soylerim. Sahsi gorusum birebir uyumlu olacagi. 

TRY 153.30 73%OFF | Kibowear kristal VW Golf MK7 GTI 7 R Rline GTD dinamik parlak LED dönüş sinyali ayna işık su akan temizle sürümü
https://s.click.aliexpress.com/e/3XhNrSmDH
ben bu irunu aldim 2 haftada geldim gayet guzel acik olani tavsiyemdir fiyatida inmis kargo bedava ama 15 tl vergi cikti ptt de odedim alabilirsiniz dusunmeden

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt