Golf MK7 Gti Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekeler

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Arkadaşlar golf 7 gti almayı düşünüyorum. Gti alırken nelere dikkat etmeliyiz ? 

Merhaba,

MK7 GTI bir tane Adana'da var sanırım. Epeydir de satılık. Bu araç VW tarafından ithal edilmiyor ülkemize. Hangi yoldan sokulduğunu iyice araştırmak gerekir. 

Edit: Benim dediğim araç 7.5 GTI. 7'leri düşük km'de bulmak zor. Bulunanların da çoğu roll gecelerinde perişan edilmiş oluyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hocam,

Dediğiniz gibi 7.5 gti gelmedi yada ben görmedim . 7 gti lar baya az gelmiş çoğu kaza yapmış yada kmleri yüksek  . Adana’daki Gti diğerlerine göre temiz duruyor tabi ki almadan önce detaylıca incelenmesi gerekiyor . Kırmızı gtilardan biri test arabası . Gtilarla tabi ki gazlancak koşturulcak ama ülkemizde malasef bakımları gerektiği gibi yapılmıyor , onun için almakta çekiniyorum .

En masumu stage 3 seviyesinde yazılımlı o sebeple çok dikkat etmek lazım stock bulmak çok zor bulsam bende alacaktım ama temiz bulamadım, asıl merak ettiğim önden çekişli bir arabada 220 bg zaten yeterli daha üstü surekli patinaja sokar insan neden bu aracı 350-400 bg yapıpta pati çeke çeke kullanır ki, gti aslında günlük kullanıma uygun bir araç ama apaçilerin eline düşünce süper sport yapmaya çalışıyorlar.

En masumu stage 3 seviyesinde yazılımlı o sebeple çok dikkat etmek lazım stock bulmak çok zor bulsam bende alacaktım ama temiz bulamadım, asıl merak ettiğim önden çekişli bir arabada 220 bg zaten yeterli daha üstü surekli patinaja sokar insan neden bu aracı 350-400 bg yapıpta pati çeke çeke kullanır ki, gti aslında günlük kullanıma uygun bir araç ama apaçilerin eline düşünce süper sport yapmaya çalışıyorlar.
Hocam benim 1.0 arabam bile şehir içi 2. Vitesin sonuna kadar sarıyor.  Golf gti geçin herhangi bir 200 bg üstü önden çekerin şehir içinde tutunması için çok iyi bir lastiğe sahip olmalı . Yükleyenlerin çoğu tadını otobanda çıkartıyor. Pist kovalayanlarda var ama onların sayısı çok az . Ben alsam stock binerim 220 bg çok yeterli olacağını düşünüyorum.

Kesinlikle Stock Olmasını tercih edin derim. Araç ner3lerde neler yapıldığı çok önemli kısacası Kozmetigi değil Motor Kaputunun altı daha önemli Bu Tarz performans araçlarında.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keşke stock bulabilsek insan fiyatına ama stock diye satanların da ne kadar stock olduğu belli değil birde üstüne R fiyati istiyorlar, aslında onlarda haklı geçenlerde sahibinden de R line golf için 210.000 isteyen vardı, R den pahalı😂😂

Eğer gti ın alt takımları farklı ise bilemem ama ben 150 act motor kullanıyorum ve bu patinaj olayı deli ediyor beni gti ın stock halinin bile keyifli olduğunu sanmıyorum

Kesinlikle Stock Olmasını tercih edin derim. Araç ner3lerde neler yapıldığı çok önemli kısacası Kozmetigi değil Motor Kaputunun altı daha önemli Bu Tarz performans araçlarında.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle hocam kozmetik olarak standart bir golften çok farkı yok kolaylıkla toplanabilir .

Keşke stock bulabilsek insan fiyatına ama stock diye satanların da ne kadar stock olduğu belli değil birde üstüne R fiyati istiyorlar, aslında onlarda haklı geçenlerde sahibinden de R line golf için 210.000 isteyen vardı, R den pahalı😂😂
Gtida stock kavramı stage 2 :)

Eğer gti ın alt takımları farklı ise bilemem ama ben 150 act motor kullanıyorum ve bu patinaj olayı deli ediyor beni gti ın stock halinin bile keyifli olduğunu sanmıyorum
İncelemek lazım hocam , benim aracımda bile deli ediyorsa 150 likte çok daha kötüdür.

@mbonat En güzeli four motion Golf R sonuçta 4 çeker 300 bg de olsa 400 de olsa ok gibi firliyor, aslında 150 bg act her 10.000 de on arka lastik değişimi her 30.000 de komple lastik değişimiyle herkese yeter.

Geri
Üst Alt