BMW'deki spor göstergeler GOLF'lerde olur mu?

harunlee

Üye
İsim
harun
BMW'deki spor gösterge ( tork beygir değerleri ) golf araçlar da mümkün mü?

0b5d85e67fe15b102b3e3de2c2b85119.jpg

Hocam bunun çok daha güzeli oluyor medya cihazı destekliyorsa. Bende var kendileri. 

@yusuf destekleyen media cihaz/ları hangileri mesela mk7 highline ile standart gelen medya cihazı destekliyor mu?

@yusuf destekleyen media cihaz/ları hangileri mesela mk7 highline ile standart gelen medya cihazı destekliyor mu?
Adaptasyonda menu display sport hmi diye bir alan var. Bunu  aktif etmek gerek. Bir de aynı alanın overtreshhold olanı var onu da aktif etmek lazım. 

ece6956d4e492149ace0be8439f5ad97.jpg
golf de spor göstergeler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf hocam ama ayıp ettiniz böyle bende daha güzeli var diyip bir foto atmamak hangi medyalar destekliyor

aracım hingline az daha bilgi verin hocamm 😂

turbo basıncı ile g 'mi gösteriyor o.. turbobasıncı  ve g  ölçmek için sensör varmı golf te ?
Turbo basıncı ile g nin bi alakası yok hepsi birbirinden bağımsız G için ayrı sensör olduğunu yokuşa parkedip sadece kontağı açık bıraktığım zaman anladım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onu anladım dostum, da golfte turbo basıncını , gücünü ve g kuvvetini algılayacak sensörlerin olduğunu yeni öğrendim. bunlar varsa eğer tabiki gösterecek yazılımı yazmak veya ayarlamak zor olmasa gerek. bende de 2015 tsı 1.4 highline var. ünitede kabiliyet olup olmadığını anlamanın kolay bi yolu varmı , bide  bunu yapmak kodlama gerektiriyor sanımırım . ?

menüden basit bi ayarla olmuyordur ?

turbo basıncını görmek güzel olurdu ... :)

Geri
Üst Alt