UZAK ŞEHİRDEN ARAÇ ALMAK

@mbonat peki diyelim arac merkezde değil ilçesinde heryere gidebiliyorlarmı ?

Görücü usulüyle araç alınmaz bence. (Eş dost akraba arkadaş yada bu işin ticaretini (vekil expertiz)yapanların tavsiyesiyle  benim içime sinmezdi bu durum.

Bizzat gidip kendinizin  severek /hissederek almanızı tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Serkanasn hoca tokatliydi galiba.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serkanasn hoca tokatliydi galiba.

Artvin'de o !! Gürcistan'dan 1/5 fiyatına Mercedes alırsak onu göndercez expertize ilerde 

Uzun zamandır golf 7 pasifik mavi 1.4 tsi dsg sunroof+anahtarsız calıştırma+geri görüş+durban jantlı ve kmsi 50 bini gecmemiş bakıyorum malum pasifik mavi cok fazla olmadıgı olanlarında kmleri yüksek veya istediğim özellikleri bulundurmadığı için aradığım aracı bulamamıştım şimdilerde  istediğim aracı buldum ama arac bana cok uzakta aramızda 750 km fark var  (8saat) acıkcası daha önce hep yakın cevremden arac aldığım için uzaktan arac almadım sizce bu kadar uzağımdaki arac alınırmı ne gibi sıkıntılar yaşarım,araçtada gözüm kaldı acıkcası istediğim özellikler olsun fazla vermeye razıyım özellikle mavi olması ancak mesefa sorunu kafamı karıştırdı.
Sayin hocam bu tokat turhaldaki pasifik heralde baktiginiz.Araba guzel yaniyor dijon jantli yalniz bu.Yazdiginiz diger ozellikler var.Ayni ilde birtanede duz 7.5 var kirmizi arasi 6000 tl gibi.Hem 1 yas genc hem km 18000 lerde.

@slck evet hocam o arac dijon sıkıntı değil bende durban var diğerleri olsunda jant halledilir,mavi olsun istiyorum önceki aracımda maviydi ayrıca içinin bej olmasıda önemli cabuk kirleniyor ama kattığı ferahlığa değer bence

Kısmet değilmiş Hocam. Sağlık olsun daha iyileri nasip olur inşallah.

Ayrıca Mavi sevdası bir bende değilmiş :)  

Ben mavi araç için 1060 km yol katetmiştim Trabzon dan İstanbul a (y)

@Ender İnşallah kısmet beklemeye bakmaya devam, hocam mavi sevilmezmi mavi araç almayacak olsam diğer renklerden fazlasıyla var şimdiye coktan almıştım ama birdahakine elimi hızlı tutacağım :))

Geri
Üst Alt