Stoplar için önerileriniz

harunlee

Üye
İsim
harun
Arkadaşlar sayenizde birçok takımı değiştirdim.

Şimdi ise hingline led stoplarımı satıp, kayan led 7.5 stop almak istiyorum.

Benim hingline led stoplar tertemiz çiziksiz ne kadara gider? ve 7.5 kayan stoplar çıkma ne kadardır?

Güncelleme: Forumdan bir arkadaş mesaj attı iletişim içindeyim fiyatta anlaşırsak ve kayan led bulursam satıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjinal çıkma led stop piyasası 1200-1500 arası satılan fiyatlar hocam.

7.5 kayan stoplar ise soketleriyle birlikte serviste 4500 civarı. Çıkmaları sadece farlar 3500 civarı sanırım.

Orjinal çıkma led stop piyasası 1200-1500 arası satılan fiyatlar hocam.

7.5 kayan stoplar ise soketleriyle birlikte serviste 4500 civarı. Çıkmaları sadece farlar 3500 civarı sanırım.
Şimdi sarı siteye baktım 2500 tl forumdan biriside almış kullanmış sağlam kayar led 7.5 stop

@harunlee Link varsa paylaşın bakalım hocam, replika olabilir. Şuan orjinal 2.el kayar led stop piyasası nedir net bilgim yok ama replikaların sıfırı 2000-2500 lira civarı. En son aylar önce bakarken orjinal çıkmalar 3000-3500 civarıydı.

@AhmetCakmak hocam replikamı bilmiyorum ve replika olunca ne sıkıntı olur rica etsem söylermisin

GOLF 7 VE 7.5 UYUMLU GOLF STOP KAYAN SİNYALLİ UKOLED GARAGEİlan No: 682347854
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-golf-7-ve-7.5-uyumlu-golf-stop-kayan-sinyalli-ukoled-garage-682347854/detay
Bunlar replika. Aradaki fark birisi orjinal birisi yan sanayi. :)  Kayar led stoplarda şöyle bir fark var, örneğin orjinal kayar led yanıp sönerken 1.5 sn geçiyorsa replika 1sn'de yanıp sönüyor. Yani ledleri az olduğu için biraz daha hızlı replika olanlar. Orjinal gibi biraz daha belirgin olmuyor yanıp sönmesi yani. Onun dışında çok hafif bir ton farkı oluyor. Şu şartlarda 2000-2500 lira replikaya para vermek verine 3000-3500 liraya orjinal çıkma ararım, daha uyguna da denk gelir belki biraz araştırma ile. Çıkma olmazsa da serviste soketleriyle birlikte 4000-4500 lira civarı sıfır orjinal ürün. Çıkma aldığınız da birde soket değişimi gerekecek. Golf 7 araçların stop soketleri Golf 7.5 soketlerinden farklı. 

Geri
Üst Alt