GENEVA 17'' JANT TAKAS

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Merhaba arkadaşlar elimde orjinal 17'' GENEVA jant bulunmakta, ORJİNAL durban, madrid jantları ile takas etmek istiyorum elinde olan ve takas düşünebilecek arkadaşların mesaj yoluyla iletişime geçmesini rica ederim.

Ve bu jant için direk satılacak şekilde fiyatı nedir ? 

geneva jant.jpg

Golfun en az bulunan janti benim bildigim kadariyla hocam , illaki isteyen cikacaktir, ama bence bu ender janti kullanmak daha hos olur :D

Evet cok guzel bir jant. Benim ilk golfum de yanlislikla Dijon yerine Geneva larla geliyodu son anda degisti. Ya da ST diger Dijonlularla benim Geneva yi degistirip " Son anda hallettik duzelttik dogru jant secenegini isaretledik " dedi. Bunun disinda da bu janti gercekte hic gormedim :D

Satmayin bence de :)

Ozellikle koyu renklere cok yakisiyor bir gece mavisinde gormustum ve o sekilde siparis gecmek istiyorduk ancak hazir arac bulunca beyaz dijon kombinasyonu oldu mecburen :)

Kendi aracım da mavi fakat bende daha hiç görmediğim için açıkcası çok garip geldi jant ve spor yay takmak sitediğim için görüntü nasıl olur pek kestiremedim :)

Ben ilk golfumu beklerken 2013 te bu fotolara bakardim surekli.. Ama bunlar Geneva 18 gibi duruyodu..

12d165888bb8a6581049f54a7ea37ddb.jpg

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi kaç kez görme fırsatım olmuştu güzel jantlardır

Hocam bence gayet guzel duruyor eger 18 e gecmeyecekseniz bu jantlara yazık etmeyin 

KENDİ ARACIMDA DA GÖRÜNTÜ BU FAKAT R BODY KİTE GİDERMİ BU JANT BİLEMEDİM.

Ekli dosyayı görüntüle 20519
Bol çukurlu, devasa yüksek kasisli istanbul yollarında r body kit ile araç kullanmak bir süre sonra eziyete dönüşecektir., body kiti sağa-sola sürtmemek için sarf edeceğiniz uğraşa değer mi., yolda body kitli ne zaman araba görsem heryeri sürtme izi dolu.. 

@lasttohit merhabalar jantlarla ilgili görüşebilirmiyiz İstanbul da yaşıyorum yeni jant aldınız mı yoksa takas mı düşünüyorsunuz

Geri
Üst Alt