Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Savatage

Uzman Üye

İsim
savatage
Tdi kullananlar için yağ değişimi 4,6 litre olarak uygulanıyor

castrol 5-30 LL 5 litre piyasada ya da internette en dip 230-250 arası fiyatları var . (4 litre lik olanları 190 civarı)

mobil 1 esp formula piyasada 4 litrelik satışı var (5 litre yok) 4 litre likler 170 civarı + 1 litrelikler 50 lira civarı ve 220 liraya mal oluyor

İnternette sanayide Piyasası en dip 275 civarı olan vw onaylı 5 litre Liqui Moly 5w/30 top tec 4200 (bizim araçlara uygun olan hem tdi hem tsi)

LUQUİ MOLY TURKEY WEB SİPARİŞ SAYFASI

Fiyat aşağıdaki gibi . Hep deniyor yaa Liqui Moly ve Motulun çok sahtesi oluyor diye . Bu güzel fiyata resmi satıcıdan alınır kafa rahat olur !!!

https://www.liquimolyturkey.com/5w3..._QL5EbCiFYBpCbAvKsWr7-87hVIBd12IaAlpxEALw_wcB

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bakıma 3 ay kaldı büyük ihtimalle servise gitmeyeceğim ve yağı liqu moly den sipariş vereceğim ama 4 litre lazımken 5 litre almak durumundayız kalan 1 litreyi de yedek olarak bekleteceğiz.

Aldım kullanıyorum 1 lt yağ boşta duruyor :)  motul lm ye göre daha ucuz ama dediğiniz gibi sahtesi bol bulanabiliyor . Ayrıca lm resmi satıcadan alınacağı için  taze oluyor. Motulu diğer aracım için 2crankaradan aldım yağ orjinall ve taze geldi motul alıcaklara 2crankarayı öneririm.

Liqui Moly nin bu aşağıda bulunan motor yağını arıyorum ama maalesef sitesindede yok Türkiyede de

8cbd7a66481c9f80f79ee135a531fecd.jpg
naptınız bulabildiniz mi hocam? Liqui moly top tec 4200 5w30 da iyidir, zaman epey geçmiş belki almışsınızdır.

Gecen haftasonu sanayıde  5 litre Liqui Moly  5w/30  top tec 4200 yagını arastırdım 2019/02 uretım 260 lıra fıyat cektı ayırttım son bır tane kalmıstı, muhtemelen bu hafta sonu alacagım... Resmi internet sayfasında 275-TL fıyat verıyor... Bılgı mahıyetınde :)

resımm.jpg

Gecen haftasonu sanayıde  5 litre Liqui Moly  5w/30  top tec 4200 yagını arastırdım 2019/02 uretım 260 lıra fıyat cektı ayırttım son bır tane kalmıstı, muhtemelen bu hafta sonu alacagım... Resmi internet sayfasında 275-TL fıyat verıyor... Bılgı mahıyetınde :)

Ekli dosyayı görüntüle 22397
Sanayi ye gitmeniz., araştırma mahiyetinde etrafta dolaşmanız., sanayiden geri dönmeniz., ayırttığınız için tekrardan sanayiye gideceğinizi hesaba katıp., yaktığınız ve yakacağınız akaryakıt masrafını hesaba katarak hesap yapın..  :)  

Aracım yetkili servis bakımlı  6 bin km önce bakım yapılmış . Ama yağ pek hoşuma gitmiyor viskozitesi çok düşükmüş gibi geliyor . 

Olmadı yağ ve filtreleri değiştiricem 15 bin bakım için çok geliyor bana .

..

Ekli dosyayı görüntüle 22397
hocam bir kaç tane distribütörü var liqui moly nin, zamanında epey araştırınca kafam başta karışmıştı daha sonra yavaş yavaş anladım.

İnternet sitesi olan İzmir de  bulunan egemot otomotiv.

Bir başkası Fzrulman, bu da izmir de bulunuyor.

Bir de Konya da bulunan Laskar(mekato) adlı yer. Sizin foto da ki yer burası mı acaba?

Aracım yetkili servis bakımlı  6 bin km önce bakım yapılmış . Ama yağ pek hoşuma gitmiyor viskozitesi çok düşükmüş gibi geliyor . 

Olmadı yağ ve filtreleri değiştiricem 15 bin bakım için çok geliyor bana .
Servislerin varilden yağ koyduğunu duydum , ne derece doğru emin değilim.

Liqui moly top tec 4200 5w30 la değiştirin kafanız rahat eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt