Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
 G 052 195 M4   ???
BU ÜRÜN kodu yazıyor hepsiburada ilan resminde
kodu kopyalayıp aratınca 10 larca web satışı var bu ürünün yurt dışında
örneğin amazon italya ??
https://www.amazon.it/Longlife-G052195M2-originale-etichetta-tedesca/dp/B072FN6TN8/ref=pd_lpo_sbs_263_img_1/257-2417726-4856054?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=Y7DM9WT5HHGWR7PVWT3Q

Bir ihtimal vw  elindeki stok fazlası  208 litrelik  fıçı 5W30 Long Life III leri  5 lik bidonlara koyup perakende satışa çıktı . (shell yağa geçmeleri bunun kanıtı olabilir)
Açık ayran istemeyene  hijyen pastörize kapalı ayran hikayesi ?  
TR için zahmet etmesinler  boş bidonumuzu su testimizi  alır gideriz hayrattan doldurur gibi alırız 5 litre yağımızı .. Yeter ki  ultra indirimli versinler  
İçinde ne olduğunu bilseydik iyiydi [emoji4] 5 lt long life 3 yağ için fiyat çok iyi , bmw de shell yağa geçti , shell servislere baya uyguna veriyor demekki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Savatage x clean+ 5w30 5 lıtresi 250 tl...  2cr ankara ınstagram uzerınden mesaj yolladı...

@yalinAlternatif olabilir.

30 bin bakımı için castrol 5 litre 5w30 u aşağıdaki aynı satıcıdan almıştım. 

https://urun.n11.com/motor-yagi/motul-8100-x-clean-5w-30-5-lt-100-sentetik-utnisan2019-P300098320?gclid=Cj0KCQjw1MXpBRDjARIsAHtdN-1SLD-aKuYsH7kEur6C7BO7dVRvZBGUBYmcaWb9ZjpeHrbVKEVWX2YaAie9EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

40.500 km deyim 

az kaldı 45 bine. 

muhtemelen Liqui moly değil  motul alıcam yukarıdaki linkten (altun petrol kargolama iyiydi  kapak güvenlik dişleri / kapak içi folyo  kapak falan fabrikasyondu)

@yalinAlternatif olabilir.

30 bin bakımı için castrol 5 litre 5w30 u aşağıdaki aynı satıcıdan almıştım. 

https://urun.n11.com/motor-yagi/motul-8100-x-clean-5w-30-5-lt-100-sentetik-utnisan2019-P300098320?gclid=Cj0KCQjw1MXpBRDjARIsAHtdN-1SLD-aKuYsH7kEur6C7BO7dVRvZBGUBYmcaWb9ZjpeHrbVKEVWX2YaAie9EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

40.500 km deyim 

az kaldı 45 bine. 

muhtemelen Liqui moly değil  motul alıcam yukarıdaki linkten (altun petrol kargolama iyiydi  kapak güvenlik dişleri / kapak içi folyo  kapak falan fabrikasyondu)
motul de olabilir, keyfinize, fikrinize kalmış :)

@thelordof motor sıcakken 800 bandında oluyor hocam fakat bu markayı ilk defa duyuyorum uzun süre kullanan varmidir ben her aracımda castrol dan başka yag kullanmadım mobil 1 bile çekici gelmedi ne hikmetse castrolun da sahtesi heryer de geziyor bu marka güvenilir mi acaba ???

@thelordof motor sıcakken 800 bandında oluyor hocam fakat bu markayı ilk defa duyuyorum uzun süre kullanan varmidir ben her aracımda castrol dan başka yag kullanmadım mobil 1 bile çekici gelmedi ne hikmetse castrolun da sahtesi heryer de geziyor bu marka güvenilir mi acaba ???
güvenilirdir hocam, Türkiye de yeni yeni yaygınlaşıyor. Almanyada yıllardır var.  Ben önceden castrol daha sonra mobil1 kullanmıştım. Şimdi buna geçtim memnunum.

Merhaba arkadaşlar, Liqui Moly'nin resmi sayfasında şöyle aşağıda sarı ile işaretlediğim gibi bir ibare var; ne kadar güvenilirdir/doğrudur?

Ben yağ değişimini yılda bir veya 15.000 kilometrede bir olarak biliyordum... En azından Castrol ile öyle yapıyordum ve şuan son değişimin üzerinden 6 ay ve 12.000 KM geçti. Burada önümüzdeki değişimde sizin görüşleriniz doğrultusunda Liqui Moly'e geçmeyi düşünüyorum fakat aşağıdaki konuyu yardımlarınızla netleştirmem lazım. 

Bu arada 10.000 kilometrede bir değiştiren arkadaşlar da var. Aracı oldukça sakin ve temiz kullanan birinin 10.000de değiştirmesiyle 15.000de değiştirmesi arasındaki fark çok önemli midir?

Teşekkürler, iyi forumlar...

https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973?gclid=Cj0KCQjw2IrmBRCJARIsAJZDdxD6twFnd_yoyNLJKqychiH_QL5EbCiFYBpCbAvKsWr7-87hVIBd12IaAlpxEALw_wcB

image.png

Merhaba arkadaşlar, Liqui Moly'nin resmi sayfasında şöyle aşağıda sarı ile işaretlediğim gibi bir ibare var; ne kadar güvenilirdir/doğrudur?

Ben yağ değişimini yılda bir veya 15.000 kilometrede bir olarak biliyordum... En azından Castrol ile öyle yapıyordum ve şuan son değişimin üzerinden 6 ay ve 12.000 KM geçti. Burada önümüzdeki değişimde sizin görüşleriniz doğrultusunda Liqui Moly'e geçmeyi düşünüyorum fakat aşağıdaki konuyu yardımlarınızla netleştirmem lazım. 

Bu arada 10.000 kilometrede bir değiştiren arkadaşlar da var. Aracı oldukça sakin ve temiz kullanan birinin 10.000de değiştirmesiyle 15.000de değiştirmesi arasındaki fark çok önemli midir?

Teşekkürler, iyi forumlar...

https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973?gclid=Cj0KCQjw2IrmBRCJARIsAJZDdxD6twFnd_yoyNLJKqychiH_QL5EbCiFYBpCbAvKsWr7-87hVIBd12IaAlpxEALw_wcB

Ekli dosyayı görüntüle 22742
Yağ üreticisi diyor ki; ben bu yağı 50bin km test ettim ve dayanıklığını (belirli şartlar) altında onayladım., 

Otomobil üreticisi bunu kendi araçlarında test eder veya etmez tercihini ona göre yapar., veya üretici bir motor geliştirirken o yağa göre geliştirmeyi tercih edebilir.. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@SCC

hocam bu yağ değişim km sini (TR için 15.000 belirlemişler ... Anayasal km kabul edilmeli)

İsveçte  vw golf bakım yağ değişimi  periyodu 30 bin ?

İsveç halkına ne mutlu.

Bir arkadaşta leon var geçen sene eylülün 27. sinde bakımı vardı  .... 20 gün kala depresyona girdi .. ne oldu dedim ?

27 sinde tatilde olacakmış da ?  yavvv dedim emlak vergisinin son günümü bu stres yaptın  ?  

geç gidersem yetkili servis garantiden atar mı bunalımına girmiş ? bir de yağ km si ?  datçaya gidip gelicem 15 bini + 600 km geçicem  motor patlar mı diyor?

15.000 km yi gerekirse 2000 km rahat rahat geçiren biriyim. 

baksanıza yağ üreticisi 50 bin km kullandık yağ daha sapasağlam üzerine birde  boşaltıp 150 kere de patates kızartıcak kıvamda sap sarı !!

öyle + yapılan 1500 -2000 km ler yağın son kullanma tarihine aykırı hareketler değil !

ama ortada 15.000 km olayı varken buna uymak zarar getirmez.

10 binde yağ değiştirmek ? performanslı kullanana  ışıklarda sarı start ile birlikte şahlanıp ivmelenene , uzun yolda +170 giderim diyene  faydalı tabi

657 memur stili için 15.000 bakım iyidir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
C.tesi 60bin bakımına gideceğim yagi yanımda götürüyorum. Liqui moly 5w30 4200 aldım şimdilik mutluyum varil yağ kullanilmayacak diye bakalım yağ motora katılınca aynı mutluluk devam edecek mi

Screenshot_20190730-124815.png

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Savatage arabayı km den bağımsız yıllık bakıma götürenlerdenim bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım bir yıl 17 bin başka yıl 12 bin yapmışım farketmez yıl geldi mi bakımı yaptırırım sonbahara denk gelir ve kışa kızartmalık ayçiçek yağı kıvamında girerim. Yağ değişimi sırasında karter tıpası açılıp yılın özeti dökülürken aklıma hep fast food zincirlerindeki yağlar gelir neden lezzetli olduğunu anlıyorum her şeyin yanığı güzel 😂

@SCC

hocam bu yağ değişim km sini (TR için 15.000 belirlemişler ... Anayasal km kabul edilmeli)

İsveçte  vw golf bakım yağ değişimi  periyodu 30 bin ?

İsveç halkına ne mutlu.

Bir arkadaşta leon var geçen sene eylülün 27. sinde bakımı vardı  .... 20 gün kala depresyona girdi .. ne oldu dedim ?

27 sinde tatilde olacakmış da ?  yavvv dedim emlak vergisinin son günümü bu stres yaptın  ?  

geç gidersem yetkili servis garantiden atar mı bunalımına girmiş ? bir de yağ km si ?  datçaya gidip gelicem 15 bini + 600 km geçicem  motor patlar mı diyor?

15.000 km yi gerekirse 2000 km rahat rahat geçiren biriyim. 

baksanıza yağ üreticisi 50 bin km kullandık yağ daha sapasağlam üzerine birde  boşaltıp 150 kere de patates kızartıcak kıvamda sap sarı !!

öyle + yapılan 1500 -2000 km ler yağın son kullanma tarihine aykırı hareketler değil !

ama ortada 15.000 km olayı varken buna uymak zarar getirmez.

10 binde yağ değiştirmek ? performanslı kullanana  ışıklarda sarı start ile birlikte şahlanıp ivmelenene , uzun yolda +170 giderim diyene  faydalı tabi

657 memur stili için 15.000 bakım iyidir. 
Ilahi @Savatage hocam. Verdiğiniz bilgilerin yanında üslubunuz ve mizahınız foruma çok güzel renk katıyor. Oturduğum yerde kahkaha attım :) teşekkürler. 

Merhaba, onceki yagin markasi castrol, serviste degisti. 1.4tsi

Simdi forum onerileri ile servise 10 gun sonra  liqui moil alip kendim goturecegim. Bunun yaninda engine flush konusunda son neye karar verildi 😁 ben orayi kacirmisim. Yapiyor muyuz yapmiyor muyuz 🙂 Siparis verirken liqui moil engine flush maddesi de alsam yetkili serviste o topa girerler mi ? Tesekkurler

https://www.liquimolyturkey.com/engine-flush-motor-Ici-temizleyici-300-ml-2640

https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973

Merhaba, onceki yagin markasi castrol, serviste degisti. 1.4tsi

Simdi forum onerileri ile servise 10 gun sonra  liqui moil alip kendim goturecegim. Bunun yaninda engine flush konusunda son neye karar verildi 😁 ben orayi kacirmisim. Yapiyor muyuz yapmiyor muyuz 🙂 Siparis verirken liqui moil engine flush maddesi de alsam yetkili serviste o topa girerler mi ? Tesekkurler

https://www.liquimolyturkey.com/engine-flush-motor-Ici-temizleyici-300-ml-2640

https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973
Hocan yağ olarak 0w30 alın derim engine flushla uğraşılcak pek bişi yok zaten yaparlar büyük ihtimalle .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt