Jant ve lastik önerisi

İsim
İbrahim Başkurt
Selamın aleyküm herkese golf 7 aracım var üzerindeki lastikler hankook ventus prime 3  jantlar ise 16lık dover jant internette 1080 tlye araçtaki lastiklerin aynısından buldum 2019 üretim sizce bu model lastiğe devam etmeli miyim uygun fiyata daha iyi kaliteli lastik önerir misiniz? Bir de jant değişikliği yapmak istiyorum geneva, durban, dijon, madrid modelleri hoşuma gidiyor internette genelde durban fiyatını 2000-3500 arası görüyorum fiyatları normal mı yoksa daha uyguna var mıdır araştırsam bir de orjinal veya replika jant olup olmadığını sizce nasıl anlayabilirim?? 

Selamın aleyküm herkese golf 7 aracım var üzerindeki lastikler hankook ventus prime 3  jantlar ise 16lık dover jant internette 1080 tlye araçtaki lastiklerin aynısından buldum 2019 üretim sizce bu model lastiğe devam etmeli miyim uygun fiyata daha iyi kaliteli lastik önerir misiniz? Bir de jant değişikliği yapmak istiyorum geneva, durban, dijon, madrid modelleri hoşuma gidiyor internette genelde durban fiyatını 2000-3500 arası görüyorum fiyatları normal mı yoksa daha uyguna var mıdır araştırsam bir de orjinal veya replika jant olup olmadığını sizce nasıl anlayabilirim?? 
Hocam kusura bakmayın da klavyenizde noktalama işaretleri yok mu?

:D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence beya araca en cok madrid yakisiyor hele cam tavanliysa bende madrid ariyorum :)

@Alpyaman yakisabilir bence hocam ancak kalitesi hep suphe birakir oem harici urunlerde

Değerli Hocam Mümkünse Orjinal kullanmayı Tercih edin derim. illa ki alınacaksa Replika Kaliteli ve TSE üretim olmasına ve jantın yük ofset vb değerlerine de dikkat etmek gerekli. 

Bugune Kadar hep Orjinal jant kullanmaya özen göstermiş birisi olarak orjinalini Bulamadığım 19 inç Proteria jant düşüncem için ARICIOĞLU ile iletişim kurdum ki onların TR için ürettirdikleri jantlar Diğer Replikalardan daha Sağlıklı ve güvenli diyebilirim.

Kısacası 1. Tercih Orjinal JAnt olması. zevkiniz ve isteğiniz üzerine de Replika olacaksa Kaliteli olmak şartıyla olabilir . keyifli Forumlar Dilerim.

@Ender hocam onlarla konuştuğumda çinden getirdiklerini ön plana çıkarıyorlar iki marka var yanlış hatırlamıyorsam 

Siz aldınız mı?

@Ender hocam onlarla konuştuğumda çinden getirdiklerini ön plana çıkarıyorlar iki marka var yanlış hatırlamıyorsam 

Siz aldınız mı?
Değerli Hocam açmış olduğum Konuda detayları yazmıştım. 

ARICIOĞLU ile güzel bir samimiyet ve Dostane Görüşmelerim oldu. Kendilerine ve yaptıkları işe güvenimden dolayı 19 Pretoria Jant için beklemeye geçtik. Jant Tüm testleri geçerek Üretim bandında şuanda jantlarımız. Hayırlısı ile Gelmesini bekliyoruz inşallah. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt