GÜNEŞİM TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Sağlık sigortaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Faydalı, yaptırmayı düşünüyorum.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Faydalı, fakat yaptırmayı düşünmüyorum.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Gereksiz görüyorum.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

gdervisoglu

Katılımcı Üye

İsim
Göktuğ D.
Değerli Arkadaşlar,

Güneş Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğünde çalışıyorum.

Size yeni çıkartmış olduğumuz bir üründen kısaca bahsetmek istiyorum.

Anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemiyorsunuz. 2 yılda yenileme garantisi alabiliyorsunuz.

Yılda bir adet Diş röntgeni, diş taşı temizliği ve diş hekimi muayenesi teminatı veriliyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir?

Sigortalının, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretlerini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan bir poliçedir.

Öğrenmek istediğiniz bir konu veya fiyat teklifi almak isterseniz, bana mesaj gönderebilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle…

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde ödemeleriniz de tam, sağlığınız da!

TSS_egitim_e-davetiye__ACENTESamsunTemsilcilik.jpg

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı hastanelerde ihtiyacınız olan yüksek kalitedeki sağlık hizmetlerinden gönül rahatlığıyla fark ücreti ödemeden faydalanabilirsiniz. Üstelik başvurunuz sırasında poliçeniz de anında elinizde!

Bunun yanında sizlere, sağlık sigortalarındaki yaygın uygulamaların aksine 2 yıl gibi kısa bir sürede yenileme garantisi sunuyoruz.

Güvence Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları

Cerrahi ve dahili yatışlar

Yoğun bakım

Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz

Küçük müdahale giderleri

Özellikli tıbbi malzeme (yıllık 30.000 TL)

Suni uzuv (yıllık 10.000 TL)

Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi

giderleri

Ambulans

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için özel anlaşma yapılan tüm sağlık kurumlarında limitsiz ve %100 geçerlidir.

Ayakta Tedavi Teminatları

Doktor muayene

Tanı amaçlı incelemeler

Tahlil ve röntgen

Fizik tedavi

Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için özel anlaşma yapılan tüm sağlık kurumlarında yılda 8 vaka ile sınırlı olup %100’ü karşılanmaktadır.

Ayakta tedavi teminatında bulunan 8 defa doktor muayenesine bağlı olarak uygulanacak tetkikler (tahlil, röntgen, ileri tanı yöntemleri, fizik tedavi) yine aynı muayene limiti içinden karşılanacaktır.

Diş Paketi

Diş röntgeni, diş taşı temizliği ve diş hekimi muayenesi işlemlerini içeren Diş Paketi hizmetinden, şirketimizin belirlediği anlaşmalı sağlık kurumlarında yılda bir defa ücretsiz yararlanılabilir.

Aile İndirimi

Ailenize sizin kadar değer veriyor, poliçede 2 veya daha fazla sigortalı olması durumunda %10 indirim uyguluyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt