Logo geri kamera

Elektrik hakkında pek bilgim yoktur ama genelde karıncalanmada yada bozuk görüntüde kamerada direnç koyuyorlar gelen akımı yükseltmek için.Eğer resimdeki gibiyse kamera görüntünüz bi terslik var o şekilde olmaması lazım.

@driver_can parazit oldugunda kapasitor kullaniliyor ama direnc duymadim ekran karincali degil benim.parazitte yok  sanirim kamera kalitesinden.

@driver_can parazit oldugunda kapasitor kullaniliyor ama direnc duymadim ekran karincali degil benim.parazitte yok  sanirim kamera kalitesinden.
Ürünü aldığınız ilanda yorumlara baktınız mı hocam diğer müşterilerin paylaştığı fotoğraflarda vardır belki. Aliexpress ürünü için biraz görüntü kalitesi iyi değilmiş gibi geldi banada. Çok kötü değil ama biraz daha iyi oluyor genelde. Sizinkinde görüntü çizgili gibi sanki. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Isin obur tarafi amacina yeterli guzel tarafi logo geri gelince logo aciliyor bilmeyen insan cok malum bagaj kapagi acik kalmis diye uyaran oluyor. :) 10 sn sonra falan kapaniyor kimisi cok uzun diyor ama bence tam kafi surek ac kapa motoruna zarar verebilir.

Bence de şimdi oldu. Ürkmeye başlamıştım....

Merhaba arkadaşlar, benim kamera ülkeye giriş yaptı ve Gümrüğe takıldı. C.tesi gidip alacağım ancak, benden ne isterler? Tecrübesi olan arkadaşım varsa paylaşabilir mi?

@yavuzbattal ptt kargo takip den gumruk bedelini gorebilirsiniz goremiyorsaniz sizden fatura vs bir belge isteyebilirler ucret beyani icin 

@GkM_2015 Evet te... Bir belge yok ki. Ancak kredi kartı extresi götüreceğim. Kargo takipte gümrük ücreti görünmüyordu, sevinirken hevesim kursağımda kaldı.

@yavuzbattal size gelin alın dediler mi? Yoksa kargo takipte gümrüğe girdiğini mi gördünüz? 

Urununuz muhtemelen size gelecek, posta memuruna da ödeme yapacaksınız. gümrükten çıktığında kargo takip ekranında ne kadar ödeyeceğiniz yazar.

@erkan163 Günaydın, ürünün gümrüğe takıldığına dair bir tebligat geldi. Sanırım ürünü birlikte açacağız ve benim belirttiğim ödeme üzerinden vergilendirilecek sanırım. Ahmet'inde belirttiği gibi extre tek başına yeter belge olarak inşallah.

Geri
Üst Alt