Logo geri kamera

@yusuf bende tekrar denemek istiyorum  sansimi !!!!! yardim sizinle nedense hep tattismaya donuyor guruptan lanet etme noktasindayim sayenizde ne kadar nezaket icinde yazsamda uslubunuz cok cirkin. Yonetici olacaksiniz ama yonetilmek zorundasiniz. Hocam toplamda 5 kablo var 

1 tane kirmizi kalin sigortali olan ( aciklamada diyorki sabit 12V 

1 tane siyah var o sase

Bir tane mavi var geri vites icin 

Bir tane sari goruntu kablosu 

Onun yanindaki kirmizi kisa kablo nedir? Ben bunu anlamaya calisiyorum ama nedense bir noktada bulusamiyoruz nerde yaziyor maviyi arti ya oburunu eksiye zaten mantik su olmali orda yuksek akim ceken bir.motor var icinde buyuk ihtimal role vb gorev yapan bir kontrol unitesi bobin ucuna verilen geri vites tetigiyle roleyi cektirip motoru hareket ettiricek kamera hareket edecek sari kablo goruntu zaten kirmizi kabloda aracin durumu icin sinyal ol.asi lazim araba calisiyor kameraya surekli enerji vermek gibi bir gorevi olmasi lazim. Yada kontak acik vs 

@GkM_2015 hocam o kablo golf un medya cihazını kullanıyorsanız boşta kalacak. O kablo bazı medya cihazlarında kamera ekranını tetiklemek için var. Ama bizim medya cihazları zaten yazılım ile geri vitese geçtiğinde otomatik olarak kamera ekranını açabiliyor bu nedenle herhangi bir vasfı yok. Medya cihazınız android veya sonradan takılan ekran ise onun bağlantı şemasında vardır nereye bağlanacağı. Kamera tarafına gelen ucu da geri vitesten aldığınız tetik kablosuna bağlarsınız.

@Erkin Yücel size cok tesekkur ederim vakit ayirdiginiz icin bende sizin gibi dusunuyordum kullanilmayacagini dusunuyorum .

@yusuf bende tekrar denemek istiyorum  sansimi !!!!! yardim sizinle nedense hep tattismaya donuyor guruptan lanet etme noktasindayim sayenizde ne kadar nezaket icinde yazsamda uslubunuz cok cirkin. Yonetici olacaksiniz ama yonetilmek zorundasiniz. Hocam toplamda 5 kablo var 

1 tane kirmizi kalin sigortali olan ( aciklamada diyorki sabit 12V 

1 tane siyah var o sase

Bir tane mavi var geri vites icin 

Bir tane sari goruntu kablosu 

Onun yanindaki kirmizi kisa kablo nedir? Ben bunu anlamaya calisiyorum ama nedense bir noktada bulusamiyoruz nerde yaziyor maviyi arti ya oburunu eksiye zaten mantik su olmali orda yuksek akim ceken bir.motor var icinde buyuk ihtimal role vb gorev yapan bir kontrol unitesi bobin ucuna verilen geri vites tetigiyle roleyi cektirip motoru hareket ettiricek kamera hareket edecek sari kablo goruntu zaten kirmizi kabloda aracin durumu icin sinyal ol.asi lazim araba calisiyor kameraya surekli enerji vermek gibi bir gorevi olmasi lazim. Yada kontak acik vs 
Hocam ortada tartışma yok. Sabit 12v enerjiyi medya cihazı arkasından alıp bagaja aktarabilirsiniz dediğim yöntem ile. O kırmızı kalını da medya cihazından aldığınız sabit 12v ile bağladınız mi boşta Kablo kalmaması lazım. Benim bildiğim budur. Bildiğimi aktarmaktan başka birşey yapmadan nasıl uslup sorunu yaşadık onu da bilmiyorum. 

bende tekrar denemek istiyorum  sansimi !!!!! yardim sizinle nedense hep tattismaya donuyor guruptan lanet etme noktasindayim sayenizde ne kadar nezaket icinde yazsamda uslubunuz cok cirkin. Yonetici olacaksiniz ama yonetilmek zorundasiniz.
Hocam daha önce hangi konularda nasıl bir üslupla karşılaştınız bilmiyorum ama @yusuf hocamın yazılarında daha önce bir memnuniyetsizlik veya şikayet edecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sizi yazdığınız yazının son cümlesini gözden geçirmeye ve düzeltmeye davet ediyorum.

Teşekkürler..

@KaiZeN hocam konu logo kamera o konuda varsa düünceniz memnuniyetle kabul ederim değilse  sizde yazınızda yazmışsınız  öncesi yada bana ne hissetirdiğini bilmeden dahil olmanız hiç doğru olmamış güç dengeleriyle oynamaya gerek yok şeffaf olmak her bireyde aradığım en güzel şey. empati yapmayı deneyin. yaptığı yorumları yeniden sağ duyuyla okuyun. 

@KaiZeN hocam konu logo kamera o konuda varsa düünceniz memnuniyetle kabul ederim değilse  sizde yazınızda yazmışsınız  öncesi yada bana ne hissetirdiğini bilmeden dahil olmanız hiç doğru olmamış güç dengeleriyle oynamaya gerek yok şeffaf olmak her bireyde aradığım en güzel şey. empati yapmayı deneyin. yaptığı yorumları yeniden sağ duyuyla okuyun. 
Hocam son yazımdır.

Gereksiz tartışma veya çekişme derdim, düşüncem yoktur. Ayrıca algıda seçicilik ile güç dengelerini kastederek yönetimden bir arkadaşın yanında olmakla suçluyorsunuz. Bunlar gereksiz ithamlardır. Hiç de öyle bir niyetim yoktur ve olmamıştır. Kaldi ki forumdan hiçkimsenin buna ihtiyacı yoktur.

Ben yorumları okuyarak kendi düşüncemi sadece belirttim. Her konuya yazdığım yazılar gibi.

Üsluptan memnuniyetsizliği olan bir kişiye tekrar ediyorum son cümle de yazdıklarınız yakışmamıştır. 

Teşekkürler..

@KaiZeN hocam inanın ben de tekrar tekrar tüm yazdıklarımı okudum. Yanlış birşey söylesem dönüp özür dilerim hiç sorun olmaz. Telefondan acele yazarken cümleler yuvarlanıyor bazen ama ters birşey bulamadım yine de. 

Sağlık olsun diyelim.

Yardımlaşma daim olsun 👍

@yusuf hocam tamam ben ozur dilerim yalnis anladim belkide ilk tanismamizin gerginligi 

@GkM_2015 hocam tesisat tam olarak nasıldı tarif edebilir misiniz? Eksiklerimiz varsa başka soran olursa doğru bilgi verelim

@yusuf yukarda konustugumuz gibi oldu

Kirmizi +12

Siyah 0v 

Mavi geri lambasi

Seklinde hocam baska biseye gerek kalmadi.

Geri
Üst Alt