Kapı içi dekor çıtası

Neogolf61

Üye
İsim
Squillacchi
Ön kapıda bulunan kapı içi dekor çıtası (ambiyans aydınlatmasını çevreleyen bölüm) ayna kumandası olan bölümden oynamaya başladı. Yapışkanı mı koptu yada yerınde mı cıktı bilemiyorum. Yakında ses yapmaya da başlar.

Ne yapmalıyım

@Neogolf61  hocam bu arka kapinin ici o ambiyans citasini telle isitilmis bolumlere dikkat ederseniz onlar tutuyor orjinalde basi percin gibi ben sokup arkalarada ambians yaptim takarken boyle bisey yaptik o yuzden farkli eger dogru parcadan bahsediyorsak IMG-20190406-WA0029.jpg

IMG-20190406-WA0016.jpg

Upvote 0
@GkM_2015 ön tarafta duran  parlak malzemeden bahsediyorum ayna kumandasını saran ve ambiyans aydınlatma sının üstündeki parlak olan

Upvote 0
Hocam benimde aracımın iç kapı döşemesini değiştirdiler doğuş otoda o parça ısıtılarak oraya presleniyor ama iyi yapıştıramamışlar bendede şuan oynama sorunu var büyük ihtimal servise tekrar götüreceğim

Upvote 0
Ben bugün bu parçayı aldım (sürücü kapısı ambiyans), bunu kendim iç döşemeyi söküp yerine takamaz mıyım bu durumda? Klipsli sistem gibi duruyor ama sıcak preslenme durumu varsa yapamayabilirim..

5F6D7E35-026E-453A-A777-D1FFBBBAF066.jpeg

EDC464B2-D53D-4255-91F4-1BC2CDFE47E2.jpeg

Upvote 0
@Emre_34 takarsınız hocam ama biraz uğraştırır. Kapılarda pinleri var. Onlar zarar görürse değişmeniz gerekir.

Upvote 0
@yusuf hocam teşekkür ederim bilgi için. pinlere dikkat ederek aceleye getirmeden çıkartırım o zaman, ısıl işlem olmasın da.

Upvote 0
Emre hocam mrblar öyle bakınırken gördüm bendede 2015 midline var bildiğiniz üzere ambiyansaydınlatma yok siz montaj yapabildiniz mi nerden temin ettiniz acaba 

Upvote 0

Geri
Üst Alt