Golf 1.5 ACT 150 DSG siparişim ve birkaç soru

Aracınız hayırlı olsun... Kimyacı olarak fiyat/performans açısından seramik kaplamaya karşıyım, onun yerine her yıl düzgün bir yerde boya koruma yaptırın. 

2000liraya az daha ekleyin highline alin derim hatts ve hatta butce yoksa manuele donun cam tavan ve highline alin omurluk olsun aracida iyibi yikamacida yikatin yeter 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Hocam öncelikle hayırlı olsun . ACT DSG uyumu çok iyi bence memnun kalırsınız ( bir act kullanıcısı olarak söylüyorum )

keyifle binersiniz umarım  :D  

Comfort olsun ama led far olsun hocam, led farlı araç kovalamaya bakın derim, aracın karakteristiğini çok değiştiriyor.

1.0 olsun highline + cam tavan olsun bence. seramik kaplama konusunda yeterli cevap verilmiş zaten :)

herkese dilekleri için teşekkürler. 141500e anlaşmıştım. ancak bugün araç tırdan inerken hasar görmüş.

maalesef tam istediğim araçtan oldum. 146ya aynı aracın 1,6dsg dizelini teklif ettiler. karar vermedim henüz.

olmazsa kaporayı geri alıp başka araç bakacağım. 146ya leon fr tdi dsg de buldum.

kafam karışık tavsiyelere açığım.

@omurkadir yalnızca 4500 lira farkla dizel otomatiğe geçebiliyor olmanız bence oldukça avantajlı , her şerde bir hayır vardır diyelim canınızı sıkmayın ve bu fırsatı kaçırmayın derim :)

Aracınız hayırlı olsun... Kimyacı olarak fiyat/performans açısından seramik kaplamaya karşıyım, onun yerine her yıl düzgün bir yerde boya koruma yaptırın. 
Seramik kaplama zararli bir sey mi yoksa pahali bir sey mi ?

@omurkadir hangi aracı alırsanız alın Ne boya koruma Ne seramik kaplama Ne de kaput filmi yaptırmayın. Hepsi para tuzağı ve hiçbirine gerek yok. Sadece aracınızı fırça ile yıkatmayın çizilmesin bu yeterlidir. 

@omurkadir hangi aracı alırsanız alın Ne boya koruma Ne seramik kaplama Ne de kaput filmi yaptırmayın. Hepsi para tuzağı ve hiçbirine gerek yok. Sadece aracınızı fırça ile yıkatmayın çizilmesin bu yeterlidir. 
Kaput koruma filmi gayet faydalı ben 3 aracimda kullandım suanda kullandığım golf aracimada sifir aldığımda çektirdim kesinlikle tavsiye ederim , boya koruma seramik para tuzagi katılıyorum ayda 1 yıkayıp kuruladiktan sonra sonax bsd uygulaması yeterli oluyor 

Ben aracımı sipariş vermeden önce kısmen makul fiyatlı bir şey almak istiyordum ve 150 Leon Fr  manuel de karar kılmıştım. Aracı oluştururken DSG linin çıkacağını öğrendim ve fiyat bir tık daha  golf 'e yaklaştı. Bu kadar yaklaşmış iken Golf highline alayım dedim. Bir de Üzerine 3-5 donanım ekledim. Adaptif Cruise Control ve Anahtarsız girişi hariç bütün donanımları eklettim. Şuan o 2 donanımı da almadığıma pişmanım. Yani imkan var ise doldur doldurabildiğin kadar pişman olmazsın.
2015 yılından 2019 a kadar benzinli aldığıma hiç pişman olmadım. Uzun yolda 5.0-5.5 ortalama yakıt tüketimi beni üzmedi, muğla-marmaris arasındaki virajlarda 150bg benzinlinin verdiği performans da çok iyiydi. Benzin olmuş 7.20 TL , çok yakıyor meret şuan ... Param olsa benzinli almazdım.

Cam filmini herkes yapıyor ama marka bir şey olsun ona dikkat edin. Bir de yaşadığınız yere çok uzak olmasın, herhangi bir uygulama hatasında tekrar gidip yeniletmek gerekir. Seramik kaplamayı da servis dışında bir yere yaptırın. Ben oradakilerin pasta cila yapıp gönderdiklerini düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt