2019 Volkswagen Golf 8 çok az kamuflajla yakalandı

Eski tip kamerada zaten yagmur sensörü yan tarafta degilmi ? Ahmet hocamin gönderdiği fotoda sensor altta ayrica yagmur sensör kapağıda yok 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@AhmetCakmak aynen öyle hocam eksik illa var ama difüzör görüntüsü kendini bütün bir tampon görüntüsüne bırakıyor gibi. Onu kastetmiştim

Kamerayi nerde gordunuz ya :D

Neyin gozuyle bakiyosunuz :D

Muhtemel 8 kasa ve 7 kasayi alt alta gorunce insanin hayreti daha da artiyor :D 7 kasa daha yeni duruyor resmen ve daha guzel 

Hala önde de arkada da kamuflaj var, o yüzden güzel gelmiyor göze. Hoş kamuflajsız da çok iyi duracak gibi gelmedi bana.

Montaj vs geçtim, On logo açık arka logo kamuflajlı :D  Her neyse dediğim gibi montajı photoshop'u kenara koyup konuşmak gerekirse; Şayet eğer 8'in karakteristik görünüşü bu olacaksa... 7'lerin kıymeti dahada çok artacak. Bu modelde VW Lupo gibi çürüyüp gider.....

Golf 8'de tanıtıma yaklaşılıyor. Bu da geçen gün paylaşılan ve muhtemelen VW test ekibi tarafından çekilmiş bir fotoğraf.

2020-yeni-golf8.jpg

8 değilde bunada 7.6 veya 7.75 deseler olacakmış hiç güzel değil gelsin  kullanalim yine rakipsiz olacağı için şimdiden sipariş versek olur mu ki vergiler yerinde durmuyor 2020 öncesi alaydik iyiydi :):):) 

@AhmetCakmak Çok güzel bence. Söylendiği gibi çirkin değil. Tabi zevk meselesi, kişiye göre değişir. 

Ayna niye değişmemiş her geçişte ayna değişmiyor muydu. Ben görseli ilk gördüğümden beri aynaların değişmemesi yüzünden inanmamıştım. Eğer doğruysa ön farlar hiç hoş değil. Arkalardan ise arka daha dolgun görünüyor ama çamurluklarda bir genişleme yok yani araca arkadan bakarken ki genişlik arkadaki dolgunluğa göre az.Bu arkayıda kötü yapmış. Kokpit görselleri doğruysa tek güzel yanı kokpit bence.

Geri
Üst Alt