Golf 7 Highline Gösterge Paneli

tamer.muftuoglu

Yeni Üye
İsim
Tamer
2016 Golf 7 highline araçta Bluetooth bağlantısı yapıldıktan sonra gösterge panelindeki menülerde “telefon” adı altında rehberiniz mi yoksa arama kayıtlarınız mı gözüküyor? Benimkinde arama kayıtları gözüküyor. Bugüne kadar hiç dikkat etmemiştim, rehber gözüküyor zannediyordum. Sizinkinde nasıl?

2016 Golf 7 highline araçta Bluetooth bağlantısı yapıldıktan sonra gösterge panelindeki menülerde “telefon” adı altında rehberiniz mi yoksa arama kayıtlarınız mı gözüküyor? Benimkinde arama kayıtları gözüküyor. Bugüne kadar hiç dikkat etmemiştim, rehber gözüküyor zannediyordum. Sizinkinde nasıl?
Rehber gözükmez son aranan kayıtlar gözükür., rehber için media ekranındaki phone menüsüne girmelisiniz

Rehber gözükmez son aranan kayıtlar gözükür., rehber için media ekranındaki phone menüsüne girmelisiniz
Yanıtınız için teşekkür ederim. Media ekranından rehbere ulaşma konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum. (O kadar da cahil değilim. 😁) Bugüne kadar gösterge panelinde rehberimdeki isimleri görüyordum ve ben bu isimleri rehberim sanıyordum.  Gösterge panelinden de bugüne kadar hiç arama yapmamıştım. Bugün gösterge panelinden arama yapayım dedim ve bu numaraların son aramalarım olduğunu (yeni) fark ettim. 🤪 Gösterge panelinden rehbere ulaşabilir miyim diye merak etmiştim. 🤗

Geri
Üst Alt