Cam filmi hakkında

@Hsmpsn güle güle kullanın çok güzel olmuş. Vosvagen yeşilini çok yakıştırıyorum. Nerde ve kaça yaptırdınız ayıptır sorması? 

[mention=18329]Hsmpsn[/mention] güle güle kullanın çok güzel olmuş. Vosvagen yeşilini çok yakıştırıyorum. Nerde ve kaça yaptırdınız ayıptır sorması? 
Teşekkürler hocam,
Bu vw yeşili bu film mi oluyor emin değilim, yanlış yönlendirmek istemem
Adana Of Tuning iki cam 300 tl.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Hsmpsn lumarr da 

vw yeşili  = AT-35 DİR 

ATR- 35  farklıdır . 

AT 35  KİME LAZIMDIR ? arka camları fabrikasyon karartmalı highline golfler  ön camlara uyum için  AT 35 (yeşil tonlu) taktıracaklar. 

sıfırdan  5 camı da saydam karartmasız mesela comfort bir golf için  ATR35  güzeldir .   

en son llumar  yakın zamanda yaptıran oldumu  5 cam ne fiyat dönüyor ?  

[mention=18329]Hsmpsn[/mention] lumarr da 
vw yeşili  = AT-35 DİR 
ATR- 35  farklıdır . 
AT 35  KİME LAZIMDIR ? arka camları fabrikasyon karartmalı highline golfler  ön camlara uyum için  AT 35 (yeşil tonlu) taktıracaklar. 
sıfırdan  5 camı da saydam karartmasız mesela comfort bir golf için  ATR35  güzeldir .   
en son llumar  yakın zamanda yaptıran oldumu  5 cam ne fiyat dönüyor ?  
Atr35 icin 5 cam 700tl fiyat verdiler hocam. Atr harici serilerde muhtemelen daha uyguna gelir.

En ön cama ekonomik olması açısından atr50 cekilse gece sıkıntı yaşatır mı?

Atr35 icin 5 cam 700tl fiyat verdiler hocam. Atr harici serilerde muhtemelen daha uyguna gelir.

Atr 35   5  cam 600 ama nakit!!(yetkili ankara bayi çölgecenler)

Bu arada highline araçların sadece ön iki camı icin arka karartmalılarla uyumlu AT35 (yesil tonlu) için 

2 lumarr yekili bayiside At35 önermiyoruz ATR tavsiye ediyoruz dedi

Ton farkı önemli değil diyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada highline araçların sadece ön iki camı icin arka karartmalılarla uyumlu AT35 (yesil tonlu) için 
600 iyi fiyat. Ben 700 dedim ama pazarlik yapmadim, belki 600 e çekilebilirdi bilmiyorum. Pazarlik konusunda cok beceriksizim.

Ben de AT 35 te karar kılmıştım en son ton farkindan dolayı. Ama dediginiz gibi önermediler ATR35 e ikna ettiler beni. Ton farkı var ama çok da sırıtmıyor açıkçası, ısı kesme konusunda da daha başarılı.

Air serisi (80?)

Sadece sürüş en ön cama yapılıyor diye biliyorum? 

Daha önce forumda konusu açılmıştı. Ben arkadaşların tavsiyeleri üzerine atr15e karar vermiştim ama malum süreçten dolayı henüz yaptıramadım. Merak ettiğim konu şu aracım siyah renk ATR 15 çok mu koyu olur. Aklımda ATR 35 vardi ama kullanıp pişman olan keşke daha koyu renk yaptirsaydim diyen arkadaşlarımız olmuştu. Ancak apaçi arabası gibi aşırı siyah renk de olsun istemiyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum

@Savatage Tum camlara yaptirmis. Performansinin iyi oldugunu soyluor film zaten dogal.. Kurcaladikca karar vermek zorlasiyor

@Savatage Tum camlara yaptirmis. Performansinin iyi oldugunu soyluor film zaten dogal.. Kurcaladikca karar vermek zorlasiyor
Yok ben yaptırmadım .hafta sonu bir misafirim gelecek istanbuldan , onda da golf var. 

Bu işler sanki istanbulda yok? 

Genelde benden görüş alır bu işlerde 

Gelmişken ankara da yaptırcam dedi.

Bende randevu aldım ona

Belki gaza gelip ön sağ/sol camlara bende yaptırcam aradan kaynaklı.(arkalar zaten karartmalı fabrikasyon)

***""Air serisi tüm camlara çok saydam olmazmı???

@sergen38

Siyah araçta Atr 15 e kadar inmek aracı tümden boğacaktır! (Dışardan)

İcerden zaten ön yan camların kesinlikle gece sürüşünde kör edeceği aşikar

Hocamın dediği gibi Highline araçlar için AT35 tabiri caizse cuk oturuyor. Örneğin @Ender abinin eski Highline aracında sonradan yapılan AT35 serisi uygulaması.

image.png

Şu konuda ise ATR20, ön cama air80 vs uygulanmış araçların fotoğrafları var. @sergen38

Geri
Üst Alt