Cam filmi hakkında

Llumar marka ATR serisi  Ön yanlar ve kelebek cam ATR 20 - Arka yanlar ve arka cam  ATR35

Moderatör tarafında düzenlendi:

@tfk35 harika olmuş..Koyuluk sürüşünü zorlaştırıyor mu?Bende kararsizim.Orijinal camlari da karartilmiş sanirim golf7 nin.Buba rağmen cam filmi önerirmisin.Detayli yazarsan çok sevinirim mesela gece sürüşü,ayna görüşü gibi

@Tolga Tolga Kullanacağınız filmin kalitesi çok önemli benimkiler Llumar marka hiç bir sorun yaşamadım gece görüşü yağmur ayna vb olsun.Arkalar highline karartmalı geliyor ben onlarada yaptırdım ton tutsun diye çok memnunum tavsiye ederim

@tfk35 çok teşekkür ederim.İzmir sicağinda yaptirmam gerekiyor artik..Tekrardan teşekkürler

Selamlar, İzmir’ den Yiğit. Bende geçen ay golf highline alaraka aranıza katılmış bulunuyorum. Karartmalı cam olduğu için ön yanlar yeşil AT 35 ön cama air80 fiyat soracağım bakalım. Kafama takılan noktalardan biri air80 vizeden kalır mı veya çevirmede ceza yermiyim :)  diğeri ise bornova llumar işçilikleri nasıldır. Yani fitilleri sökme takma işi nedir vidyo bulamadım nette.  

@yigit_35 Eylülde muayeneye gittim cam filmi hafif kusur ve hangi camda olduğu ile ilgili bir kısıtlamakta yok, ön arka yan farketmiyor, cam filminden dolayı muayeneden yana problem olmuyor.

Merhaba arkadaşlar, herkese İyi Bayramlar :)  

Ben de Urfa’da yaşayan biri olarak kesin ihtiyaç görüyorum film yaptırmayı. İzmir’de tavsiye edeceğiniz Llumar bayi hangisi ?

Ankarada sayfada da reklami olan emr garage da yaptirdim simdilik memnunum , 3m vw yesili yaptirdim tonu gayet uyuyor ve guzel duruyor

@ZITIPAŞA Foto paylaşabilir misin? Güle güle kullan.. Ben sürekli kurcalıyorum :)  PP 35 serisi mi yaptırsam diye düşünüyorum şimdi de araç Tungsten gri olunca bi oturtamadım, beyaza herşey oturuyor..

@tfk35 Güle güle kullanın, başka fotolarda mevcut mudur sizde paylaşabileceğiniz . Ev halkı içişler bakanına da göstermek gerekiyor :)  

Yaptiracak arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Arac biraz kirli kusura bakmayin.

Ön camlar ATR35, arkalar karartmali highline camı.

Fark var mi? Evet belki biraz. Fotografta biraz daha belli olmuş, ama ciplak gözle cok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor, beni rahatsiz etmiyor. Açık tonlu olmasina rağmen sıcaklığı gayet güzel kesiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_7051.jpg

@Hsmpsn

Yaptiracak arkadaşlara fikir vermesi açısından paylaşıyorum. Arac biraz kirli kusura bakmayin.

Ön camlar ATR35, arkalar karartmali highline camı.

Fark var mi? Evet belki biraz. Fotografta biraz daha belli olmuş, ama ciplak gözle cok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor, beni rahatsiz etmiyor. Açık tonlu olmasina rağmen sıcaklığı gayet güzel kesiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 33535
Ön camda film olmayınca oradan giren ışık ön yan camların biraz daha açık görünmesine neden oluyor hocam.Açıklık ondan da kaynaklanıyor.Eski aracıma en ön cam hariç 2 numara film çektirmiştim.Ön camdan giren ışık ön yan camları arkalara göre açık gösteriyordu.Bende aynı bu şekilde sadece ön yan camlara ATR35 film çektirmeyi düşünüyorum ama bulunduğum şehirde neresi çekiyor, orjinal mi emin olamıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

[mention=18329]Hsmpsn[/mention]
Ön camda film olmayınca oradan giren ışık ön yan camların biraz daha açık görünmesine neden oluyor hocam.Açıklık ondan da kaynaklanıyor.Eski aracıma en ön cam hariç 2 numara film çektirmiştim.Ön camdan giren ışık ön yan camları arkalara göre açık gösteriyordu.Bende aynı bu şekilde sadece ön yan camlara ATR35 film çektirmeyi düşünüyorum ama bulunduğum şehirde neresi çekiyor, orjinal mi emin olamıyorum.
Hocam BKF Tek’in bayi listesinde yoksa güvenmeyin.

Film bu sonucta orjinal de olsa ayıplı ürün çıkar cizilebilir ne bileyim. Llumar tercih etmemin sebebi; kalitesinden öte elimde bir garanti belgesi olacak olmasiydi. Garanti karti veriyorlar şase numarasi üzerinden. Herhangi bir llumar yetkili uygulama merkezinde geçerli.

Siz orjinal llumar yaptirsaniz bile, ki sanmıyorum yetkili merkezler dışında orjinal olacağını, yaptırdığınız yer size bu sekilde garanti veremeyebilir. En fazla “abi sorun olursa ben burdayim” der [emoji2]. Sonra gidersiniz arkasinda durmaz muhtemelen. Abi sen çizdirmişsin bunlari der yokuş yapar.

Geri
Üst Alt