Resimlerle MK 2 Golf

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
MK2 ...

Nedense MK1 den sonraki bu seri daha çok hoşuma gidiyor.  (y)

0002490_vw-golf-mk2-1985-1992-performance-coilover-system_870.jpeg

mk2-golf-gti-smallbumper.1466606565.jpg

Volkswagen-Golf_I_GTI-mk-2-4.jpg

image.png image.png

bende 2. araç olarak alma aşamasındayım bi tane buldum 91 model dizel otomatik, hidrolik direksiyon, anlaşabilirsek almayı düşünüyorum, koltuk ısıtma bile varmış

@osmanal51 Abi merhaba Bu araç 2016 yılında bizdeydi üniversite okumaya gittiğim için satmak zorunda kaldık iki yıldır bu arabayı arıyorum almak için bana yardım edebilir misiniz lütfen araçtaki artı olarak takılan her şeyi babam ile biz yapmıştık. 

IMG-20170720-WA0006.jpg

Eskiden Sinan Çetin'in bir programı vardı. Birbirini kaybeden, yıllardır özlem çeken insanları kavuştururdu. Kapıdan bazen beklenen kişi gelir bazen gelmezdi... "Açılsın kapılar, açılsın gönül kapıları..." denirdi...

Bakalım burada ne olacak... Müthiş bir tesadüf. İnsanın içi içine sığmaz. Umarım kavuşursunuz; o kadar emeğiniz var. Babanızla beraber geçirdiğiniz vakit var...

Konu takip.

@SCC Üniversiteseye ilk bu araba ile bıraktı beni sonra maddi sıkıntılardan satıldı. Okulum bitmek üzere şuan hala arabayı arıyorum. Bu arada 91 model yazılmış, 90 model turbo dizel otomatik. CL modeli. Sol kapı döşemesinde ufak bir deforme var. Kapı bagaj ve kaput etiketlerinin hepsi de üstündeydi. Sarı park ampullelerini 18 yaşımda ben takmıştım. @osmanal51@osmanal51 içindeki takılan telsiz, bosch anten, koltuk ısıtma, ses sistemi,bide sarmadan önce 4500 lira masraf edip bakım yapmıştık, şanzuman dahil. Eğer bilginiz varsa bana bulmam için yardım edebilir misiniz lütfen 🙏🏻

@Nurican 500 TL icin pazarlığımız bozuldu almaktan vazgeçerek 2. Arac olarak eski kasa corolla almıştım hatta satıcı daha sonra beni çok kez aradı satmak icin. Satıcının Numarasının durduğunu sanmıyorum fakat plaka değişmemişse arac kimde ise sana pazartesi telefon numarasını bulabilirim plaka değişmişse bile bana şase numarasını bulursan gene yardımcı olurum 

Benle pazarlıktan sonra 2-3 el değiştirmiş hala aynı plaka da sahiplik bilgilerini özelden gönderdim 

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt