Amerikan park—selektör ile sis farlarının yanması Muayeneden Geçer mi ?

sevenal

Yeni Üye
İsim
mehmet
Arkadaslar 2016 golf comfortline aracım var vag kodlama ile amerikan park sensörü ve selektör ile sislerin yanmasını aktif ettirmiştim şimdi muayenesi geldi aracın Antalya da yaşamaktayım nedir burada muayeneden geçirirler mi yoksa kalır mı eğer kalırsa Antalyada nerede yaptırabilirim daha önce Ankarada yaptırmıştım yardımcı olursanız çok sevinirim..Tekerinize taş değmesin..

Amerikan park için bilgim yok ama selektörle sislerin yanmasından dolayı sıkıntı yaşamazsın ben yaşamadım ama istasyondan istasyona fark var 

@sevenal Amerikan park geçmez diye biliyorum kodlamaları iptal edip gidin , far ve stoplarınız değişik yanıyorsa onada sıkıntı çıkartıyorlar . Forumdan Antalya’da yaşayıp vag-com kablosu olan bi arkadaşımız yardımcı olabilir , 5-10 dklık iş .

Bu hafta içi gideceğim ilk kimseyi yormadan şansımı deneyeyim diyorum geçerse ne ala geçmezse forumda olup Antalyada olan bir arkadaşımız yardım ederse çok sevinirim

Amerikan parktan kaldım ben düzeltip gidin

@sevenal yok abi ist  zor buluyoruz  Cumartesi muane tekrarım var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Normal şartlarda sağlıklı olan muhayeneden geçmemesi gerek., 3. dünya ülkeleri hariç dünyanın hiç bi yerinde amerikan park, sislerle birlikte sellektör yanması, merceksiz fara Xenon veya Led ampül takmak geçmez.,

Avrupa'da bu şekildeki bir aracı Polis yakalasa bol sıfırlı bir ceza makbuzu sadece bununla da kalmayıp aracı trafikten geçici olarak men etmeye kadar gider.. Ama yolda görüyorum bizim insanımız kırmızı sis farı takmış, sadece sisler açık, araç komple simsiyah cam filmi kaplı dolanıyor.. Bunu avrupa'da yapsan adamın anasını ağlatırlar., Ceza ile de kurtulamazsın mahkemeye çıkarsın., kırmızı sis farı ne demek yahu, diskotek gibi canı isteyen kırmızı, canı isteyen mor sis farı takabilir mi..,

Hepsini geçtim gece dışarı çıkıyorsun yolda en az 15-20 tane aracın (farlar kapalı) sadece sis farı ile gezdiğine şahit oluyorum., Kimsenin bişey dediği de yok.. Daha trafik cezasını ödemeden eğer erken ödersen indirim yapılıyor (caydırıcılık nerede)., bu saydıklarımın 2-3 tanesine el atılsa 4-5 yıl içinde cari açığın büyük bir kısmını kapatırsın.. Bunu yapsınlar trafikte kimse magandalık yapabilir mi, kuralları uymayan kimseyi göremezsin kuzu olurlar..

@Ferit antalyanin ilçesindeki bir istasyona gitsem geçer sanki orda muayeneden😅

@sevenalmerhabalar muayeneden gectiniz mi acaba ne yaptınız ?çözüm şimdiden tşk

Arkadaslar 2016 golf comfortline aracım var vag kodlama ile amerikan park sensörü ve selektör ile sislerin yanmasını aktif ettirmiştim şimdi muayenesi geldi aracın Antalya da yaşamaktayım nedir burada muayeneden geçirirler mi yoksa kalır mı eğer kalırsa Antalyada nerede yaptırabilirim daha önce Ankarada yaptırmıştım yardımcı olursanız çok sevinirim..Tekerinize taş değmesin..
sellktor sis onemsiz istanbulda gectim ama amerikan parktan sansin yok

Geri
Üst Alt