ORJİNAL 18 jant arıyorum. Durban öncelikli

3-5 bin  jant için bütçe ayırıyorsanız bence bbs oz gibi markaların jantlarına bakın derim . 18 jant takıyorsanız zaten büyük ihtimal aracınıza yay takarsınız çok güzel bir görüntü elde edersiniz.  

@mbonat hocam bende durban takıntısı vardı çok seviyodum yani orjinali doverdi gittim dijon aldım ama aklımın hep bi kenarında durban vardı. O yüzden diğerlerine pek yönelemedim

Bu balans olayı nedir arkadaşlar bi arkadaş bahsetmiş bayağı balanssızdı diye. Düzelen birşeymi

@mbonat hocam onları orjinal satan yer biliyormusunuz peki ben bakıyorum 6-7 fiyatlar 

Bu balans olayı nedir arkadaşlar bi arkadaş bahsetmiş bayağı balanssızdı diye. Düzelen birşeymi
O arkadaş yanlış ifade kullanmış sanırım jantta eğrilik olduğunu ifade etmek istemiş.,., her jant lastik sök-tak yapıldığında balans ayarı yapılır., Tanesine 5bin tl. verip sıfır jantta alsanız balans ayarı yapılır/yapılması gerekir..

@forzaGilles eğrilik varsa sıkıntı değil mi hocam. Boyanmış jant. Macun veya kaynak anlaşılırda eğrilik aklıma takıldı sonuçta iyi bir ücret ödeyeceğiz. Bunu nasıl anlayabilirim 

@forzaGilles eğrilik varsa sıkıntı değil mi hocam. Boyanmış jant. Macun veya kaynak anlaşılırda eğrilik aklıma takıldı sonuçta iyi bir ücret ödeyeceğiz. Bunu nasıl anlayabilirim 
Eğrilik ayrı bişey., şayet eğrilik varsa makina da falan anlaşılır., balans tutmaz., rotları bozar vs..

Satıcı eğrilik yok istersen balansa sokup video çeker atarım veya dilediğin yerde kontrol ettirip öyle alabilirsin dedi. Şunu merak ediyorum geçmişte eğrilik vardıysa ve düzeltildiyse press vs bu sorun olur mu. Sonuç olarak gerçekten benim için büyük bir meblağ arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 

@driver_can @havzan @forzaGilles

Satıcı eğrilik yok istersen balansa sokup video çeker atarım veya dilediğin yerde kontrol ettirip öyle alabilirsin dedi. Şunu merak ediyorum geçmişte eğrilik vardıysa ve düzeltildiyse press vs bu sorun olur mu. Sonuç olarak gerçekten benim için büyük bir meblağ arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 

@driver_can @havzan @forzaGilles
Çok anlamam ama o zaman jantları götürdüğüm usta düzeltme yaptırmak lazım demişti

@mbonat hocam bende durban takıntısı vardı çok seviyodum yani orjinali doverdi gittim dijon aldım ama aklımın hep bi kenarında durban vardı. O yüzden diğerlerine pek yönelemedim
Hocam o zaman çare durban 😊 replika alıcaksanızda kaliteli replika almaya bakın çok kaliteli replikalar mevcut

@Beşiktaş1903 hocam ben golfe bbs speedlineları çok yakıştırıyorum hafif şık ve oem görüntüsü var . İmkanınız varsa kesinlikle alın derim ORJİNAL AUDİ BBS SPEEDLİNE JANT VE LASTİKİlan No: 686926820
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-audi-bbs-speedline-jant-ve-lastik-686926820/detay

FC35E5F0-384F-4E81-91DD-65812A2B6862.jpeg

Vazgeçtim arkadaşlar. @havzan hocam sağolsun fikirlerini sundu. Biraz araştırdım press olan jant pek dikiş tutmazmış yüksek hızlarda özellikle. Tse li kaliteli bi replika bile daha mantıklı bu durumda. Herkese teşekkür ederim fikirlerinden dolayı

Geri
Üst Alt