ORJİNAL 18 jant arıyorum. Durban öncelikli

@Holigan bende hocam. Arıcıoğlu kendi jantlarını ürettiriyormuş memnun olmayan duymadım hiç. 2300 tl fiyatı var. Diğer replikalardaki gibi bilezik takmayada gerek yokmuş. Aklıma çok yattı. Oem bulamazsam yaza dijonlarla girmek istemiyorum 

@Beşiktaş1903 sahibindende orjinal vw logolu durbanlar var sanırım görmediniz 

arama kısmına durban yazın filtre bölümünü azalan fiyat yapın orjinaller yukarda gözükecek 

@Holigan bende hocam. Arıcıoğlu kendi jantlarını ürettiriyormuş memnun olmayan duymadım hiç. 2300 tl fiyatı var. Diğer replikalardaki gibi bilezik takmayada gerek yokmuş. Aklıma çok yattı. Oem bulamazsam yaza dijonlarla girmek istemiyorum 
Arıcıoğlu jantları bilezikle takılıyor olması lazım göbek 57.1 değildi benim baktığımda.

@Alpyaman biri 6500 demiş diğeri sadece jantlara 4500 demiş. Başkada yok zaten

[mention=208]Ender[/mention] Bir ay kadar ilanda kalan durban janti zor sattım kolay bulunmayan ve kolay satılmayan bir jant.
Ne zaman oldu bu olay hocam. Jantlarınızın durumunu merak ettim doğrusu. 3750 tl hemde Lastikli orjinal durban bedavadan biraz pahalı derim. Cevabınız bekliyorum hocam.Bulmak daha zordur satmaktan bunu yineliyorum hocam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ümit Akkaya sağolun hocam bu ilanı gördüm ama hiç mesaj atmadım açıkcası 3800 dese alacağımda lastiksiz 4500 diyince direk uzak durdum. Lastikle beraber 6500 falan olur çünkü

@Ümit Akkaya sağolun hocam bu ilanı gördüm ama hiç mesaj atmadım açıkcası 3800 dese alacağımda lastiksiz 4500 diyince direk uzak durdum. Lastikle beraber 6500 falan olur çünkü
sıfır lastık +5 sene demek hocam ikinci el almaktan iyidir jantlarda boya yoksa cok temiz duruyor 4bin iyi fiyat  msj atmak yerine arayın konusun derim

@Ümit Akkaya hocam o jantlar için konuştuk anlaştık. Jantlar yeni boyalı asla kaynak yok diyor. Elden buluşup alacağım 3750 ye anlaştık sizce nasıl. Bu jantlar hani ilanlarda uzun süre ESKİŞEHİR de durban ilanı vardı ya o jantlar. Abi onlardan almış takasla boyatmış çok çizikler vardı çünkü diyor. Pazar günü sağolsun istanbula gönderiyor bi yakınıyla kontrol et al dedi.

@Ümit Akkaya hocam o jantlar için konuştuk anlaştık. Jantlar yeni boyalı asla kaynak yok diyor. Elden buluşup alacağım 3750 ye anlaştık sizce nasıl. Bu jantlar hani ilanlarda uzun süre ESKİŞEHİR de durban ilanı vardı ya o jantlar. Abi onlardan almış takasla boyatmış çok çizikler vardı çünkü diyor. Pazar günü sağolsun istanbula gönderiyor bi yakınıyla kontrol et al dedi.
Eskişehir’deki o jantlara ben bakmıştım. Kaynak yoktu. Ama jantın her yeri çizik çentik doluydu. Boya istiyordu. Bir tanesi de balanssızdı bayağı. 

@havzan balanssız ne demek hocam pek anlamıyorumda. Zaten kontrol et kaynak yok öyle alırsın dedi satıcı iyi birine benziyor sağolsun samimi davrandı

Geri
Üst Alt