Telefonun ekranını direkt araç ekranına yansıtma

Merhaba  Dostlar;

Bu konuda çalışmalarım oldu hatta yakın çevremdeki dostlarımla paylaştım. Şuan Arge çalışmamızın sonuna geldim ki sonuç Güvenilir basit ve sorunsuz olduğuna karar verdikten sonra paylaşmayı düşünüyorum. Arge çalışmamız devam ediyor en kısa zamanda bubub için bir Konu açarak detaylı bilgi vereceğim inşallah. Bu sayede Özellikle  app connect açık olan ve Android telefona sahip Takipçilerimiz için neredeyse Discovery Pro tadında media ünitsi elde edilmiş olacak 

Biraz Sabredelim inşallah.  (y)
İphone carplay için bir çalışma yok mu hocam

İphone carplay için bir çalışma yok mu hocam
İphone Genelde Kısıtlı kullanım yaptırdığından o konuya yoğunlaşmadım (İphone Kullanmıyorum Adroid seviyorum) Fakat ''Jeilbreak''  yaparak, veya Telefonunuza göre Root yaparak uygulama yapılan telefonlarda var diye biliyorum.

Recep hocam öncelikle çalışmanız için teşekkürler. Ancak ben bütün programları videoda gösterildiği şekilde kurdum ve ayarladım, buna rağmen ekran yansıtmayı başaramadım. Öncelikle sormak istediğim telefonda bütün işlemler bittikten sonra arabaya bağladığımızda android auto yu mu seçiyoruz, yoksa mirror linki mi. Zira mirror linki seçtiğimde telefonun desteklemediği uyarısını veriyor media ekranı, android autoyu seçtiğimde ise standart androit auto bağlantısı kuruluyor, media ekranı ve telefon arasında. Bir diğer sorumda, lg mirror link sadece lg telefonlarda mı çalışıyor, yoksa her android telefonda çalışır mı...? Çünki programı yüklediğimde program sadece uyumlu lg telefonlarda çalışır uyarısı veriyor. Cevaplar için şimdiden teşekkürler....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ender Hocam valla çok iyi olur ya, çok ender bi olay bu dediğim gibi uzun zamandır araştırıyordum dün sadece yabancı youtuber sayesinde buldum. Eğer sizin programda gelirse 2.olacak bu.

Recep hocam öncelikle çalışmanız için teşekkürler. Ancak ben bütün programları videoda gösterildiği şekilde kurdum ve ayarladım, buna rağmen ekran yansıtmayı başaramadım. Öncelikle sormak istediğim telefonda bütün işlemler bittikten sonra arabaya bağladığımızda android auto yu mu seçiyoruz, yoksa mirror linki mi. Zira mirror linki seçtiğimde telefonun desteklemediği uyarısını veriyor media ekranı, android autoyu seçtiğimde ise standart androit auto bağlantısı kuruluyor, media ekranı ve telefon arasında. Bir diğer sorumda, lg mirror link sadece lg telefonlarda mı çalışıyor, yoksa her android telefonda çalışır mı...? Çünki programı yüklediğimde program sadece uyumlu lg telefonlarda çalışır uyarısı veriyor. Cevaplar için şimdiden teşekkürler....

1- Cihaz ekrarnında hızlıca MirrorLink'i seçmen gerekiyor. Telefonun desteklemediği yazısı büyük ihtimalle telefonda "Araç Modu" uygulaması yüklü değildir...Bunu Google Play'den veya Galax Story'den yükleyebilirsin.
2- Normalde evet Lg mirrolink sadece LG telefonlarda çalışır. Mantık burda LG MirrorDrive'i de piyon olarak kullanmak...Sadece yüklü gözüksün yeter. O hata mesajını görmemek için üstte de yazdığım gibi telefonda uygulamalar kısmına girip Lg MirrorDrive ı bulup bildirimleri kapatmanız gerekiyor.

Araç Modu uygulaması 'nı buradan indirebilirsin.

Hocam dediğim gibi başta biraz zorluyor pes etmeyin. Bütün herşeyi yükledikten sonra araca bir kez bağlantı yaptıktan sonra ARAÇ MODU uygulamasını kaldıracaksınız zaten. Daha sonra Araç ekranı kapatma düğmesine uzun süreli basarak sistemi yeniden başlatın ve telefonu tekrar bağladıktan bir kaç deneme sonrasında hop ekran gelecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=208]Ender[/mention] Hocam valla çok iyi olur ya, çok ender bi olay bu dediğim gibi uzun zamandır araştırıyordum dün sadece yabancı youtuber sayesinde buldum. Eğer sizin programda gelirse 2.olacak bu.
Bir-kac Güne bitiririm diye düşünüyorum. Basit ve Çok kullanışlı olacak. Ilk olarak şunları söyleyebilirim 2.3 programa indirgemeye çalışıyorum ve baslangicinin daha kolay olması için birkaç program daha deneyeceğim. Şuan için Ben sorunsuz Kullanmaktayım umuyorum ki Paylaşım yaptigimda birçok Dostumuz Mutlu olacaktır.
Kendi cihazım Samsung S8
Media ekranım 7.5 Higline
App Connect açık. Bunlarla birlikte bikac kaliteli program ile TAM MIRRORLINK özelliğini Kazanmaya Çalışıyoruz. 2,3 Aylık bir çalışma sürdürüyorum sona çok az kaldı inşallah. Bilgi Paylaşıldıkça Güzel ve Dostluk Kazansın Parolamızdır.
Golftutkusu.com forum sayfamızda hepsi var çok şükür. Selam ve Saygılarımla.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Hadi hayırlısı hocam, anladığım kadarıyla orijinal bi ekran yansıtma programı yapmayı hedefliyorsun. Kısmetse bitirirseniz bağışa açın programı hocam destek verelim size.ortada büyük bir emek olacak bittiğinde program. 

IMG-20190419-WA0003.jpg

IMG-20190419-WA0002.jpg

Bugün 3.denememde de gayet çok uğraştırmadan açıldı, TomTomun  speed camera programını yükledim navigasyon ile Birlikte gayet uyumlu hemde işe yarar Bir şekilde çalışıyor. Çok mutluyum hep yapmak istediğim şeyi şuan yapabiliyor olmaktan 😎😋🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:
lg Mirror Link kurmayı denedim lg g3 telefon desteklemedi. Daha başlarken bitti hayaller   :)

app connect de sanırım açık değil Menüden baktım resimler  haricinde değişik bir şey yok. Herhangi bir bağlantıyı ifade eden hiçbir seçenek bulamadım media ekranında.  

Araçta  BT var, usb var, aux var. 

Daha önce video açmayıda denedim video oynatmıyor ama videonun sesi çalıyor nasıl oluyorsa...
Hocam tam olarak anlayamadım, siz bu yöntemi denediniz de mi olmadı? lg mirror linki desteklemedi derken?! Hiç mi Kuramadınız yoksa kurduktan sonra mi hata verdi? 

Hocam tam olarak anlayamadım, siz bu yöntemi denediniz de mi olmadı? lg mirror linki desteklemedi derken?! Hiç mi Kuramadınız yoksa kurduktan sonra mi hata verdi? 
lg g3'de mirrorlink desteği yokmuş anladığım kadarıyla... O belirttiğiniz programın tüm versiyonlarını kurmayı denedim...  Hepside; sadece destekleyen telefonlarda kullanılır uyarısı verdi.  

Bu konudan sonra aracımı inceledim Menülere baktım ne mirrorlink ne de add connect ikiside yok.

Media ekranımda aşağıdaki gibi. Bu sanırım 6.5" composition media oluyor.

media yazılım.jpg

Ender hocam var mı bi gelişme acaba....?

Geri
Üst Alt