Hingline golf u led sorunu

harunlee

Üye
İsim
harun
20 dk önce hingline golf 7 aldım 

bix enon viraj farı felan herşeyi en ful

ancak en sevdiğim özelliği alırken sormayı unuttum u olarak led yanmıyor 

bu u lara led döşenir mi? Ne kadar olur

Umarım anlatabilmişimdir :(( hingline o kadar para verdim üzüldüm açıkçası

71D8FAF1-025B-45CF-93E1-28403F612231.png

Farlarınızın içi açılıp yapılabiliyor. Ama kimse önermez far açılmasını aracınız hayırlı olsun 

Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Far içi açılınca su alma yada buharlanma yapma riski yüksek diye biliyorum bende. 

Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Far içi açılınca su alma yada buharlanma yapma riski yüksek diye biliyorum bende. 
Buna razıyım yani sadece u ların led oalrak yanması için bir konu var mı bilgi makale frlan 

ne almam gerekiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
@harunlee hayırlı olsun aracınız orjinal farlarda bazılarında u led yok bazılarında tek u led var far tasarım merkezi var youtube da falan videoları var golf le ilgili orası farı açıp yapıyor diye biliyorum isteğe göre 

@harunlee bir bilgim yok hocam o kadar. Muhtemelen far almanız gerekir u led istiyorsanız. 

Acaba ayarlarda gündüz farı özelliği kapatılmış olabilir mi?

@harunlee hocam Facebook da gördüm aslında güzel oluyor ama bir kere açılıp su alırsa maddi olarak büyük paralar çıkabilir cebinizden yanlış hatırlamıyorsam 2 bine yakın para istiyordu 

üstünde telefon numarası var bir sorun isterseniz 

Aracınız hayırlı olsun , viraj farı olduğunu söylemişsiniz yani merceğin sağa ve sola dönme olayı bu özellik olduğu zaman benim bildiğim farlar tek u led olması lazım u led yoksa sizde viraj farıda yoktur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız hayırlı olsun , viraj farı olduğunu söylemişsiniz yani merceğin sağa ve sola dönme olayı bu özellik olduğu zaman benim bildiğim farlar tek u led olması lazım u led yoksa sizde viraj farıda yoktur

U led olsa da olmasa da viraj farı oluyor gündüz farı ile mercek arasında H7 ampül tipinde. Ama u led varsa merceğin sağa sola hareket edebilmesi ekleniyor u ledsize göre fark olarak. 

Geri
Üst Alt