Jump to content

GOLF 7 ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ VE PROFESYONEL VAREX

Recommended Posts

Ürün Adı:  PROFESYONEL VAREX VE ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ

Detaylar:  

ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ VE VAREX 

0545 968 5024 WPdan ulaşabilirsiniz. 

Fiyat:  

VAREX EGZOZ KOMPLE SET 1100₺

Fotoğraf:  

20190218_153044.jpg

tarihinde sadibaran tarafından düzenlendi
SON BİR ÜRÜN KALDI
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Kusura bakmayın bu görüşünüze katılmıyorum. Siz arabaya çinden veya Türkiye den her türlü beş para etmeyen malzemeyi doldurun replika farlar, Led stoplar vs vs uzar gider bu. Sonra arabam para etmiyor

Yahu şu Midline Plus'ı örselemekten vazgeçin lütfen. İnsanlar araçlarını seviyor, cama çıkıp bakıyor iyi mi diye, aldığı için kendisiyle gurur duyuyor. Paraları ona yetiyor, onu alıyor. 

@murat644 Ben de sizin bu görüşünüze katılmıyorum. Aracımda orijinal 7.5 highline led stop ve replika çift u led far takımı mevcut. Stoplar neyse de çift u led farın orijinali ile replikası arasında d

Konudaki görseller

2 dakika önce, sadibaran yazdı:

@yusufacs evet hocam malesef. 1.2 tsı ve midline olduğu için aracı satamıyorum. Uğraşmamak için fiyatta iniyorum ama yok malesef:((

Yunus hocam da aynı şekilde parçalamak zorunda kaldı araçını hatta bi tamponlarını ben aldım ondan R tamponlar vardı 20-30 bin harcamış şuan neyi kurtarsam kaar diyordu :( 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 17.04.2019 at 12:07, yusufacs yazdı:

Geçmiş olsun hocam gerçekten zor yani yunus hocam bilir konuşmuştuk midline araçın ne kadar sıkıntılı bi araç olduğunu satılma aşamasında 

Kusura bakmayın bu görüşünüze katılmıyorum. Siz arabaya çinden veya Türkiye den her türlü beş para etmeyen malzemeyi doldurun replika farlar, Led stoplar vs vs uzar gider bu. Sonra arabam para etmiyor. Takılan o stopları farları üzerine para verseler takmam, sırf görüntü bunlar. Hem para harcatır hem satarken eksiye götürür. Hangi araca bunları takarsanız takın 5 para etmeyecektir. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@murat644 Ben de sizin bu görüşünüze katılmıyorum. Aracımda orijinal 7.5 highline led stop ve replika çift u led far takımı mevcut. Stoplar neyse de çift u led farın orijinali ile replikası arasında dağlar kadar fiyat farkı var. Ayrıca her replika kalitesiz ve 5 para etmez algınız çok yanlış. Farları alalı 1 yılı geçti, en ufak sorun yaşamadım.   

Herkes bütçesi elverdiğince aracını güzelleştirmeye çalışıyor, gücü yeten orijinale yetmeyen de replikaya yöneliyor. Siz para verseler takmayabilirsiniz, ama bu bir zevk işidir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, murat644 yazdı:

Kusura bakmayın bu görüşünüze katılmıyorum. Siz arabaya çinden veya Türkiye den her türlü beş para etmeyen malzemeyi doldurun replika farlar, Led stoplar vs vs uzar gider bu. Sonra arabam para etmiyor. Takılan o stopları farları üzerine para verseler takmam, sırf görüntü bunlar. Hem para harcatır hem satarken eksiye götürür. Hangi araca bunları takarsanız takın 5 para etmeyecektir. 

Araçımız enazından midline plus değil :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: forjust1day
      Ürün adı : Adaptif bixenon uled Far

Üretim Tarihi : 2016

Fiyat : 5500 ₺

Farlar gayet temiz durumda çift u far takıldığı için boşa çıkmış. Tam dolu şekilde teslim edilecektir

• Yazan: bnyamnclak
      Ürün Adı:  GTİ FAR TAMPON PANJUR
      Detaylar:  İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLİR ŞEHİR DIŞINA ALICI ÖDEMELİ KARGO ÇIKARTILIR
      BOYA KODU : LC9A
      Fiyat:  
      TAMPON 1900₺  ( SATILDI ) : @Omer58
      SADECE PANJUR 220₺
      FAR 1900₺ ( SATILDI ) : Forum Dışı
      Fotoğraf:  

• Yazan: muhammedakgunes
      Ürün Adı:  Mk7 - 7,5 Ayna Kayar Led Takımı (smoke model) 
      Detaylar:  Herkese merhabalar, görseldeki ürünler satılıktır. 2 takım mevcuttur.
      iyi forumlar diliyorum  
      Fiyat:  300
      Fotoğraf:  

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı :  STARK Full Power H7 Led Ampul
      Detaylar :  1 yıl kullanılmıştır (5 bin km). Aydınlatma gücü ve ışık renginden çok memnundum, rengi bembeyaz.
      Konum   :  Ümraniye-Zeytinburnu/İSTANBUL
      Fiyat       :  300 TL  250 TL
      Fotoğraf

• Yeni Oluştur...