Golf 7.5 Sürüş Modu Montajı

Bir mesaj yazmıştım ama foruma bir süre erişim sağlayamadım, gönderememişim. Genel bir problem mi vardı anlamadım.

Bu işlem için İstanbul'da bana yardımcı olabilecek biri var mı diye sormuştum, elini sürmese de olur bana tarif etse yeterli yazmıştım. 

Foruma tekrar girmeyi denedim de Ahmet Bey'in mesajını gördüm.

@GkM_2015 Ahmet hocam yardımcı olabileceğini söylemiş, buradan da teşekkür edeyim kendisine. Umarım whatsapp üzerinden bu işlemi becerebilirim. :)

2017 golf7.5 comfortline bmt tdi araç için hız sabitleyici tuş çerçve sürüş modu çifti aldım 17.8 vcds kablom var kodlama dışında ne yapmamız gerekiyor tam olarak

Moderatör tarafında düzenlendi:
montajını videolardan ve anlatımlardan yaptırabilirim kodlamayıda çözerim ama aktivasyon nedir bilmiyorum konu için yardımcı olacak arkadaş varmı

@serkanhector Hocam haftaiçi pek vaktim olmuyor, haftaiçi ancak şirketin otoparkında olabilir ama aydınlatma yetersiz kalır diye düşünüyorum, zor olur akşam gözüyle. Muhtemelen haftasonu bakacağım bu işe.

@GkM_2015 Ahmet Bey yardımcı olacak kimse çıkmadıysa telefon ile yardımcı olabileceğini söyledi sağolsun. Onun yardımına başvuracağım gibi gözüküyor.

Hocam bunlar kodlama ile olmaz . Online aktivasyon gerekiyor maalesef. Siz bu aktivasyon işini yapamazsınız. Yapan yerler var birde serviste satılan kod ile yapılabilir. 

@İlker34 ilker hocam ben ankaradayım bu konuda bana bir adres verebilirmisiniz birde online aktivasyon ne kadara yapılıyor

Konyada muhammet hocam var . Konya vagcom . O yardımcı olur . 

Geri
Üst Alt