Jump to content
GkM_2015

Golf 7.5 surus mod montaji

Recommended Posts

@forjust1day Tuna sana cok ama cok tesekkur ederim bu guruplarin amaci yardimlasmak beklentisiz sadece iyi niyetle bilmeyen insanlara tepeden bakmadan ayni seviyeye getirmek olmali bunun hakkini verdigin icin tekrar tesekkur ederim. Soylemekte fayda var ben izmirdeyim kendisi baska bir sehirde telefon whatsaap ile yaptik bu isi.

Tahmin edeceginiz gibi bir hevesle basladim bu ise aslinda Acc ve line assist montajiydi sadece amacim ama olmusken olsun artik. Surus mod ve esp tusu montajini yaptim suan itibariyle ben uzun uzun teknik bilgi vermiyecegim daha detayli konular mevcut suan surus mod sistemi baglantilari bitti kodlama isi icin gateway in degismesini bekliyorum. Lastik basinc dugmesi kablosunuda hazirladim sokmusken dugme gelince sadece vites topuzunun orayi sokup kablolari mevcut pine takip dugmeyi degistiricem sadece.

Burdada @murat644 hocama tesekkur etmem lazim sagolsun tum asamalarda destek oldu bundan sonrasi onda mayis gibi usaktan gelip acc ve line assist sonrasi gateway degisimini yapicaz.

20190414_162915.jpg

20190414_160550.jpg

20190414_155758.jpg

20190414_222954.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah Hocam Güzel olmuş.

Siparişlerimi geçen hafta verdim, gelince bende yapmayı düşünüyorum.

Bu işlemde emeği geçen Tuna hocam ve Murat hocama da ayrıca selamlar.

GkM_2015 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Değerli Hocam

Resimdeki işaretli kisimin (Tuş takimi) sökme işlemini nasıl gerçekleştirdiniz acaba. B8 Passatlarda vidaları sökünce o kısım çıkartılıp sökülebiliyordu Golf icin daha kolay olduğunu Tahmine ediyorum. Bu konuda görsel yada videolu cevabinizi bekliyorum Teşekkürler.facac5d4ca1bea5e187df60eda9c5cf0.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ediyorum Hocam.
Anladığım kadarıyla alttaki resimdeki işaretli kısım( trim sökme aparatı ile ) çıkarılıp Tuşlara alttan baskı ile çıkaracağız.  c6356f56a4f677731b99f6cf39b8e745.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O parçayı sökmeden de tuşların altından baskı yaparsanız sökebiliriz. Trim sökme aparatı şart değil. Sadece tuşları olduğu yerden ayırmak için ortadaki parçanın tırnaklarından kurtarmalısınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.