Jump to content

Recommended Posts

Bikaç tane alsaymışsınız keşke Deneme yanılma ile sizlerde yapabilirdiniz. 

Eli yatkın bir kişi yapabiliraslında ayrıca Telefon ekran koruyucu satan ve uygulayan yerlerede sormakta fayda olacaktır.

MKT86001 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam dokunmatik ekranın kronik hastalığı çizilme değil ultra miktar toz tutması.

Eğer bu film toza karşı çözüm ise faydalı olabilir. Ama çizilme için takacaksanız ? Zaten tırnakla falan kolay kolay çizilmiyor  bizim ekranlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrıca şu da var  bu filmle ekranın doğal ışığı absorbe edip ışığı yansıtmama özelliğini engelleme durumu olabilir.

Özellikle bol ışıklı gündüz sürüşlerinde ekranda gereksiz yansımalar , görüntü bozuklukları olabilir??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: MKT86001
      Sayın arkadaşlar o günde sordum ama tam olarak sorumun yanıtını alamadım
      aracımı park ederken önce boşa aldım sonra ayağımı frenden çektim park frenini çektim sonra tekrardan frene basarak park konumuna getiriyorum bunu alışkanlık haline getirdim bu doğrumudur bu işlemleri yaparken
      birde ayağımı fren pedalına basarken bazen kazık gibi oluyor pedal bazen yumuşacık oluyor bunun sebebi nedir arkadaşlar sizce
    • Yazan: ilter1995
      Arkadaşlar herkese selamlar,
      Hafta Başında yeni bir araç aldım. Confortline donanımlı dizel manuel, çokta hoşuma gitti,
      araç üzerinde değişiklikler yapmak istiyorum,
      Led stop, Led ön farlar ve multimedia sistemi (RCD330 PLUS) ile başladıktan sonra cruise control far ve yağmur sensörü ile devam edeceğim,
      Malum site üzerinde replika led stop ve golf 6 için U led farlara rastladım, Fiyatları da bana göre uygun,
      sizin düşünceniz nedir bu konuda, Far ve stoparda pişman olur muyum ?
      Bunun haricinde fiyat alabileceğim önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

• Yazan: Akdnz
      Merhaba dostlar,
      1.6 tdi golf 7 110 luk araca 4.yillik bakimi icin 1400 tl fiyat verildi.1280e indireceklerini soylediler.Neyse ben mann filtreleri ve castrol 5w30 ll yagi alarak kendin bakımını yapmak istedim.Daha onceki araclarimda kendim yapiyordum.
      Aracin kitapcigini inceledigimde sikma torku degerlerini goremedim.
      1.si karter tapasi sikma torkunu bileniniz var mi ?
      2.yakit filtresini degistirirken hava yapmamasi icin mazot ekleme haricinde dikkate almam gereken bir konu var mi?
      Tork degerlerini bulabilseydim, uygun tork anahtari alarak yag degisimini de kendin halletmek istiyordum.
      Bir diger konu da soyle her isime yarayacak ozellikle aracla ilgili, lokma anahtar seti onerisi var mi? (Izeltas harici uygun ve kullanisli bir takim)
    • Yazan: Cemoo
      Ürün Adı:  Jant+Lastik
      Detaylar:  25-30 bin km kullanılmış lastikler mevcuttur,Hankook lastikler 205/55/16,jantlarda herhangi kırık vs yoktur.
      Fiyat:  1750
      Fotoğraf: